Шпалери Casadeco (Касадеко), Франція

Особливого настрою наповнюють приміщення, стіни якого вкриті шпалерами французької компанії Texdecor. Шпалери, що виготовляються невеликою фабрикою Casadeco, міцно утримують звання лідера на ринку продажів. Французькі шпалери Casadeco  - це високоякісні, ексклюзивні, ультрасучасні шпалери, виготовлені із застосуванням високих технологій. Французька елегантність, новаторські ідеї, бездоганне виготовлення – ось основні характеристики престижного бренду Casadeco. 

Унікальність французьких шпалер

Шпалери Casadeco мають власну неповторність. Вони чудово імітують: штукатурку, шовк, текстиль, шкіру, льон, бамбук, рогожку, соломку.

Каталог шпалер багатий на різноманітність колірних гам, схем. Якщо ви мрієте про самобутній дизайн у вітальні, романтику в спальній кімнаті або про модерновий стиль у робочій кімнаті - придбайте шпалери Casadeco. Вони легко прикрасять і кухню і підійдуть для ванної. Адже візитівкою цього бренду став найширший діапазон кольорів, оригінальних орнаментів, стриманої монотонності та інноваційних конструкцій. Затишок, теплота та шарм прийдуть у будинок зі шпалерами Casadeco.

Переваги та особливості вінілових шпалер

  • легко клеяться,  можливість нанесення клею прямо на стіну;
  • вологостійкі;
  • вогнестійкі;
  • мають світлостійкість, не вигоряють протягом 10 років.

Європа насолоджується красою цих шпалер з 1996 року, а тепер шпалери касадеко купити можна без проблем в магазині "Світ Підлоги". Досвідчені консультанти допоможуть підібрати клей та додаткові матеріали, у вигляді панно, бордюрів та тканин тієї ж фірми, підкажуть, як розрахувати потрібну кількість шпалер. Довжина кожного рулону – 10 метрів, ширина шпалер – 53 см.

Шпалери Casadeco Київ та вся Україна можуть замовити по  телефону, доставка надійними перевізниками.

Читати все