Шпалери AdaWall (Адаволл), Туреччина

Турецькі шпалери AdaWall від провідного виробника оздоблювальних матеріалів. Особливість цього бренду — створення якісних полотен із вишуканим дизайном. Використовується максимальна палітра відтінків та принтів, завдяки чому ви знайдете шпалери для спальні, вітальні, дитячої, офісу та інших приміщень.

Турецький виробник використовує високоточну технологію друку, завдяки чому будь-який малюнок виглядає яскраво та стильно. Продруковані навіть найтонші лінії, що ледь уловлені оку. У друку принтів застосовуються нешкідливі чорнила, які виробляють у Нідерландах та Південній Кореї.

Чому варто купити шпалери AdaWall?

Ремонт у новій квартирі чи будинку, оновлення обстановки в одній із кімнат вже обжитого житла — для цього потрібні шпалери. Вони здатні освіжити простір, змінити настрій, створити затишок та тепло в будинку. Але щоб приємні відчуття тривали максимально довго, вибирайте шпалери від AdaWall. Вони:

  • Довговічні та зносостійкі. Не боятися потертостей, ударів, пилу та бруду. Зберігають гарний вигляд стін роками.
  • Чи не вигоряють на сонці. Зберігають інтенсивність кольорів та малюнків.
  • Мають модний дизайн. Ви знайдете стильні рішення для інтер'єру. Є однотонні моделі та полотна з візерунками, принтами.

Дизайнери бренду надихалися природою, мистецтвом фотографії. Завдяки технології виробництва стало можливим відтворювати будь-яку деталь на полотні, використовуючи цікаві колірні рішення, граючи з рельєфом та фактурою.

Ціни на шпалери AdaWall у Києві

Вартість рулону залежить від колекції та дизайну. Є доступні та преміальні серії. Ширина рулону складає 1.06 м, що дозволяє зменшити кількість стиків на стіні.

Дитячі шпалери мають красиві принти з мультфільмів. Підібрані як пастельні, і яскраві відтінки. Для спалень можна знайти однотонні шпалери чи полотна класичними візерунками. Освіжать інтер'єр шпалери із зеленим листям або великими квітами. Є колекції із геометричними візерунками.

Читати все