Шпалери As Creation (Ас Кріейшн)

Відомий німецький бренд A.S. Creation, заснований понад 35 років тому, на сьогоднішній день широко відомий не тільки у себе на батьківщині, а й у багатьох країнах по всьому світу. Шпалери A.S. Creation можна знайти у магазинах Франції, Італії, Іспанії, Бельгії, Нідерландів, а тепер і в Україні. Щорічний обсяг виробництва продукції цієї компанії становить близько 25 мільйонів рулонів шпалер. чи це не показник довіри покупців та безперечної якості продукції?

Якість понад усе!

Саме стабільно висока якість є основним показником, що характеризує німецькі шпалери А.С. Креатіон. Воно досягається шляхом всебічного контролю всіх процесів виробництва на підприємстві, починаючи від закупівлі необхідної сировини, і закінчуючи грамотним підбором персоналу та ринку збуту. Ось чому, вирішивши купити шпалери A.S. Creation, ви можете не сумніватися у правильності ухваленого рішення. Шпалери від компанії A.S. Creation не лише прикрасить ваше житло, додавши йому нових відтінків та ексклюзивного колориту, але й створить неповторну атмосферу затишку, сприятливу як для роботи, так і для відпочинку.

Де купити шпалери цього виробника?

Подивившись на каталог шпалер A.S. Creation, ви не зможете відірвати очей від величезної різноманітності полотен з оригінальними орнаментами, пейзажами та зображеннями людей, тварин, птахів тощо. Весь творчий потенціал дизайнерів німецького бренду спрямований на те, щоб за допомогою їхньої продукції ви змогли втілити найоригінальніші та сміливіші рішення щодо оформлення інтер'єру.

На нашому сайті ви можете знайти шпалери AS. Creation, колекції яких представлені численними каталогами. Багато хто все ще сумнівається у виборі через досить високу магазинну ціну на шпалери АС Кріейшн. Київ уже зробив вибір на користь вигідної покупки в інтернет-магазинах, не втрачайте шанс і ви – заходьте на наш сайт і купуйте найкращі шпалери за вигідними цінами!

Види шпалер As Creation

Сьогодні компанія A.S. Creation Tapeten AG є одним із провідних виробників шпалер у Європі, продукція якого налічує вже понад 6000 артикулів, що включають шпалери різних видів та дизайнів, об'єднаних у 80 колекцій. За матеріалом виготовлення всі шпалери Ас Креатіон можна розділити на такі види:

  • паперові, призначені для обклеювання стін у приміщеннях із нормальним мікрокліматом, де немає підвищеної вологості; такі шпалери мають найменшу вартість та кращу повітропроникність;
  • вінілові шпалери на паперовій або флізеліновій основі, що відносяться до розряду шпалер, що миються; вони добре маскують будь-які нерівності, шорсткості та дефекти стін і не бояться вологи та ультрафіолету;
  • фотошпалери, що ідеально підходять для панорамного декору та створення оригінальних інтер'єрів;
  • шпалери Creation текстильні, які відносяться до преміальних оздоблювальних матеріалів; вони виготовляються з натуральної сировини та добре виглядають у будь-якому житловому інтер'єрі.

Якщо потрібно купити шпалери з Німеччини, то необхідно знати, що вони виготовляються на щільному та якісному папері виробництва Франції та Бельгії. Це забезпечує їх стійкість до впливу сонячного світла, підвищених температур та механічних навантажень.

Різноманітність дизайнерських рішень в шпалерах Ас Кріейшн

Розробкою малюнка шпалер на фабриці A.S. Creation Tapeten займаються найкращими європейськими дизайнерами, що знаходить відображення в широкому різноманітті різних тем, що використовуються для оформлення настінних полотен. І це відразу впадає у вічі, якщо поглянути на фото шпалер As Creation в каталозі нашого інтернет-магазину. Тут можна підібрати обробку для стін на будь-який смак, різних кольорів, з дизайном у вигляді:

  • рослинних мотивів;
  • абстрактних малюнків;
  • розписи шпалер в етнічному стилі;
  • візерунків та малюнків під «модерн», «класицизм» або «хай-тек»;
  • яскравих, життєрадісних та барвистих принтів для оформлення дитячих кімнат;
  • геометричних орнаментів.

У нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» у Києві можна купити шпалери As Creation з найпопулярніших колекцій: Secret Garden, Bohemian Burlesque, Sea World, Romantica та інших.

Купуйте німецькі шпалери Ас Креатіон за найдоступнішою в Україні ціною на www.mirpola-dekora.com.ua. Ми надаємо безкоштовну консультацію щодо вибору шпалер та здійснюємо доставку купленого товару в будь-який куточок нашої країни.

Читати все