Шпалери Ugepa (Угепа), Франція

Німецькі виробники не перестають дивувати своїх шанувальників красою та фантазійними малюнками настінних покриттів. Тому підтвердження шпалери Ugepa, в які закохуєшся з першого погляду.

Різноманітність малюнків гарантує створення інтер'єру в стилях модерну та неокласики, хай-теку та мінімалізму, і це може бути дитяча кімната та робочий кабінет, затишна спальня або ділова приймальня.

Шпалери Угепа здатні створити куточок Парижа або Нью-Йорка, перенести в сад або мультяшну країну,   підняти тонус і заспокоїти, наповнити атмосферу драйвом та спокоєм.

Ексклюзивність шпалер Ugepa

Однією з основних відмінних рис, якою володіють німецькі шпалери Угепа, є екстравагантність, яка виражається в яскравості і кидкості малюнка, будь то квіткові мотиви, хитромудрі орнаменти або суворі смуги.

Каталог шпалер Ugepa містить унікальну колекція шпалер для дітей. Це не тільки  красиві захоплюючі картинки, а також гарантія безпеки дитини.

Унікальні якості шпалер Угепа

Крім високої гарантії створення ідеальної поверхні, можливості створення шедеврів дизайну шпалери компанії Ugepa відрізняються:

  • високою екологічністю, що гарантовано застосуванням лише натуральних компонентів для просочення;
  • бактерицидним просоченням, яке гарантує стійкість до плісняви, гнилі, вологи, вигоряння та стирання
  • технологією виготовлення, що гарантує високу звукоізоляцію та пожежну безпеку.

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» шпалери Угепа можна купити за демократичною ціною, як в роздріб, так і оптом з доставкою покупцю.

Шпалери Ugepa у Києві доставляються під парадне, а решта регіонів може отримати унікальні покриття надійним перевізником, для цього достатньо залишити заявку на сайті, досвідчені фахівці зв'яжуться з вами та оформлять замовлення.

Читати все