Шпалери Emiliana Parati (Еміліана Параті)

Вже більше 50 років італійський виробник Emiliana Parati пропонує якісну продукцію. За час свого існування невелика фабрика перетворилася на відому на весь світ компанію. Така продукція швидко отримала визнання в себе на батьківщині, а потім стала успішно продаватися на п'яти континентах в 80 країнах світу. За цей час було випущено безліч колекцій паперових, флізелінових та вінілових виробів.

Характерні риси продукції бренду Emiliana Parati

Шпалери Еміліана Параті

Над розробкою зовнішнього вигляду шпалер працюють найкращі дизайнери, тому завдяки їхнім зусиллям світ побачив десятки цікавих колекцій. Одна з характерних особливостей продукції бренду — збільшена товщина настінного покриття. Якщо вага німецьких шпалер, як правило, не перевищує 150-160 г/м2, то італійські моделі важать вдвічі більше. Це дозволяє створювати більш надійне покриття, а також приховувати дрібні дефекти стін.

Серед інших переваг варто відзначити:

  • абсолютну екологічну безпеку (використовуються виключно натуральні матеріали);
  • універсальність застосування (підходять в будь-яку кімнату);
  • стійкість до пошкоджень, вологи і навіть вогню, про що свідчать численні відгуки;
  • різноманітність текстур та видів дизайну;
  • широкий діапазон цін;
  • простота монтажу через збільшену ширину рулону.

Крім того, продукція компанії Еміліана Параті має пористу структуру незалежно від матеріалу. Це дозволяє стінам «дихати», тому в приміщенні не з'являється цвіль.

Популярні колекції Emiliana Parati

Італійський бренд уже встиг продемонструвати світові понад три десятки колекцій. Але найпопулярнішими з них в останній час є:

  • Ambra;
  • Althea;
  • Perlata;
  • Roberto Cavalli.

Кожна з колекція налічує кілька десятків моделей і має ряд характерних особливостей. Roberto Cavalli дарує атмосферу затишку та розкоші, Althea демонструє шик, так як тут переважають золоті та срібні нитки. Колекція Ambra здатна прикрасити навіть палац, а серія Perlata повертає в XVIII-XIX століття.

Купівля шпалер Еміліана Параті в Україні

Жителі Києва та інших міст України завжди можуть вигідно купити продукцію відомого італійського бренду за доступними цінами за допомогою нашого інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору». На сайті представлений великий асортимент найпопулярніших колекцій виробника.

Вартість товарів на нашому сайті завжди залишається доступною, тому що ми співпрацюємо безпосередньо з виробником. Такі шпалери дійсно коштують своїх грошей, а ваша квартира, будинок або офіс будуть стильними і затишними.

Читати все