Шпалери Rasch Textil (Раш Текстиль), Німеччина

Купити шпалери «Rasch Textil» —у магазині «Світ Підлоги та Декору»

Ми хотіли б розповісти вам про колекцію для стін від усіма відомого німецького виробника. Rasch Textil представляє вашій увазі величезний асортимент, різноманітні візерунки, багату кольорову гаму, продумані до дрібниць мотиви у зв'язці з дуже приємними відчутними відчуттями відразу ж привертають вашу увагу до цих шпалер.

Немов обволікаючи стіни, шпалери від цієї компанії допомагають створити затишний, домашній і водночас витончений та розкішний інтер'єр. У даному каталозі є два види шпалер: флізелінові та текстильні, про кожен з видів ми поговоримо окремо та опишемо їх переваги.

Флізелінові шпалери та їх переваги

  • Вони легко і швидко клеяться – тому що клеєм мажуть саме стіни, а не самі шпалери.
  • Це довговічний матеріал. Він прослужить вам багато років і не втратить свого первісного вигляду протягом цих років.
  • Мікротріщини при появі на стінах будуть невидимі під шпалерами, що в свою чергу збережуть свій початковий вигляд і не рвуться.

Текстильні шпалери та їх переваги

  • Одні з найпрестижніших і найвишуканіших шпалер для стін, нехай вас не лякає ціна, в даному випадку вона є показником якості.
  • Текстильні екземпляри надають приміщенню аристократичного і благородного вигляду, поверхня стін стане приємною для ока, що створить спокійну атмосферу в квартирі або приміщенні.
  • Ці моделі, безумовно, покажуть і підкреслять статус господаря квартири, також вони часто використовуються в інтер'єрах вищого класу.

Гра тіні та світла, непередбачувані поєднання, наприклад, витонченого мотиву та огрубілої фактури, сучасні втілення стародавніх та культурних моментів — все це захоплює, зачаровує та робить текстильні шпалери Rasch Textil незрівнянним та унікальним варіантом оформлення стін будь-якого будинку, квартири чи приміщення. Придбати ці шпалери в Києві можна через наш інтернет магазин за найвигіднішими і найприємнішими для гаманця цінами, а наш каталог вам у цьому допоможе.

Читати все