Шпалери Galerie (Галері)

Англійський стиль завжди асоціюється з благородством, вишуканістю і багатством. Шпалери Galerie в черговий раз підтверджують цю тезу. Якщо ви хочете зробити інтер'єр сміливим, унікальним і багатим, то зверніть увагу на продукцію від бренду Galerie.

Особливості продукції Галері

Шпалери Galerie

У схожому дизайні випускаються американські настінні покриття, але їх продукція в рази дорожче. За помірну ціну можна придбати якісні вироби від англійської компанії, які зроблять будь-яку кімнату затишною.

Вироби відрізняються різноманітністю тематики малюнків. Це звані універсальні зображення, які однаково добре підійдуть для спальні, вітальні, дитячої кімнати або робочого кабінету. Можливе оздоблення такими моделями і внутрішнього простору кафе, ресторану або навіть офісного приміщення.

Завдяки практичності продукція компанії Galerie експортується в десятки країн Європи. Захоплені відгуки про такі шпалери можна зустріти у мешканців Польщі, Словаччини, Бельгії, Нідерландів та багатьох інших країн.

Колекції англійського виробника Galerie

Найпопулярніші колекції є втіленням благородного англійського стилю. Найбільш популярними колекціями є:

  • Palazzo;
  • Indo Chic;
  • Global Fusion;
  • Jardin Chic;
  • Kitchen Recipes;
  • Deauville 2;
  • Aquarius K&B;
  • Steampunk;
  • Memories 2.

Серед популярних колекцій є й такі, які призначені для використання в певних кімнатах. Наприклад, серія Kitchen Recipes створена спеціально для використання на кухні. Вони не тільки мають малюнки відповідної тематики, але також відмінно протистоять парі, волозі і підвищеним температурам.

Колекція Steampunk ідеально поєднується з популярним стилем хай-тек. У малюнках переважають металеві вироби, імітація шкур тварин та інші нестандартні зображення, які рідко можна зустріти у інших виробників.

Купівля шпалер Галері в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору»

Така різноманітність настінних покриттів є ще й доступним за ціною. Все необхідне ви можете вибрати в каталогі нашого інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декора». Продукція відомого англійського бренду має прийнятну вартість, тому доступна кожному мешканцю Києва та інших міст України.

Купити шпалери Galerie в Києві можна не виходячи з будинку. Вам достатньо вибрати вподобану модель на нашому сайті. Менеджери зв'яжуться з вами для допомоги у виборі та оформленні замовлення. Вибираючи шпалери Галері, ви зможете кардинально змінити інтер'єр вашого житла.

Читати все