Декоративні кутові елементи

Жоден ремонт, навіть виконаний найкваліфікованішими майстрами, не виглядатиме бездоганним, якщо в ньому не задіяні кутові елементи з поліуретану чи іншого матеріалу. Особливо це стосується ліпного декору, стики молдингів, плінтусів, карнизів якого неможливо уявити без ідеальної форми кутів з різноманітним або гладким декором.

Кутові елементи підкреслять стильність та ексклюзивність приміщень різного призначення, будь то кафе чи шикарний ресторан, житловий будинок чи приміська вілла, готель чи дитячий заклад. І тут кожного покупця знайдеться товар.

Унікальності та пам'ятки кутових елементів

Виходячи з того, що ціни на ліпнину, куточки з поліуретану, в тому числі, в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» цілком доступні, і якість продукції відповідає всім європейським вимогам, попит на цю продукцію продовжує зростати. Поліуретан має переваги, що перевершують інші матеріали, це:

  • стійкість до перепадів температур;
  • довговічність;
  • відсутність тріщин протягом терміну експлуатації;
  • простота догляду;
  • можливість фарбування у потрібний колір.

Кутові елементи з поліуретану випускаються декількома видами, прямокутними, закругленими, вигнутими та увігнутими. За бажання з наявних форм можна сконструювати свої куточки, які будуть служити як завершальним ступенем оздоблення, так і основою для декоративної рамки, що доповнює красу ліпного декору в приміщенні в цілому.

Продаж кутових елементів у Києві та для всієї України у великому асортименті пропонується на сайті магазину «Світ Підлоги та Декору», де можна купити ліпний декор - кутові елементи найзнаменитіших виробників світу оптом та в роздріб з доставкою до населеного пункту замовника.

Читати все