Карнизи під освітлення

За допомогою освітлення у приміщенні можна міняти акценти на окремі деталі, створити окрему робочу зону чи куточок відпочинку. Не обмежують виробники освітлювальних приладів політ фантазії покупців і створення переливів світла на стельової поверхні. Ексклюзивно виглядає люстра часів ренесансу та сучасне підсвічування, змішання стилів створює особливу родзинку в кімнаті.

Сучасні виробники ліпнини, користуючись підвищеним попитом на хвилі популярності, стали випускати карнизи під освітлення з поліуретану.

Позитивні якості та унікальні якості карнизу під освітлення

Гнучкі поліуретанові плінтуси на стелю, крім того, що ідеально лягають навіть на нерівні стіни, мають ряд переваг, якщо взяти, наприклад, карнизи під освітлення з пінопласту.

Поліуретан дозволяє створювати ліпнину:

  • стійку до хімічної дії;
  • не схильну до цвілі і гнилі;
  • що протистоїть появі тріщин і сколів;
  • легко піддається фарбуванню.

Красива ліпнина - карниз під освітлення створюють унікальне підсвічування, яке наповнить приміщення додатковим світлом, створить романтичну обстановку або перенесе у світ космосу, якщо освітлюється стеля «Зоряне небо».

Варіювання світлодіодними лампами, що випромінюють різні відтінки світла, допомагає у створенні унікального інтер'єру приміщення. Якісний поліуретан стійкий до перепадів температури та не плавиться під дією нагріву освітлювальних приладів.

Спеціальні пази, розташовані з внутрішньої сторони карниза, дозволяють надійно сховати освітлювальні системи та дроти, головне, зміцнити плінтус щільно до стіни, в чому допоможе спеціальний клей або саморізи.

Купити стельовий карниз під освітлення з гарантією якості у найкращих світових виробників пропонує інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору», вам слід вибрати карниз, вказати його довжину та залишити заявку он-лайн. Протягом тижня ви отримаєте карниз під освітлення з поліуретану. Ми гарантуємо, що у нашому магазині ціни на стельові карнизи під освітлення у Києві більш ніж демократичні.

Читати все