Пілястри

-10%
База Home Decor 1807
292 грн
263 грн
292 грн
за шт
Знайшли дешевше?

Урізноманітнити інтер'єр приміщення, внести в нього особливу особливість і зберегти при цьому всі елементи класицизму допоможуть плоскі виступи з декором під назвою пілястра.

Це ще один різновид напівколон, що тільки має прямокутний переріз, але зберігає ту ж будову: база, стовбур і капітель. Пілястри можуть бути цілісними та розбірними.

В інтернет-магазині «Світ Пола та Декору» пропонується ліпний декор: пілястра, капітель, база як готовий до встановлення, так і дає можливість нанести свій колірний малюнок.

Матеріалом для виготовлення пілястр може служити гіпс, дерево, мармур, але покупці віддають перевагу поліуретану, який:

  • легко встановлюється;
  • має невелику вагу;
  • стійкий до механічного впливу;
  • незалежний від перепадів температур.

Універсальність установки пілястр

Живучи в маленькій квартирі, люди настільки звикають до монотонності в інтер'єрі, пояснюючи це малою площею, що навіть не хочуть помріяти про зміни.

Пілястри з поліуретану, продаж яких організована оптом та в роздріб, чудово впишуться у будь-який вільний куточок, прикріпити їх можна за допомогою звичайного клею. Одна деталь, такий маленький штрих, як пілястра, внесе зміну до інтер'єру всієї кімнати.

Великі приміщення можна прикрашати пілястрами по всьому периметру, при цьому воно не буде безглуздо завдяки суворому профілю ствола. Це важливе для офісних установ.

Можна змінити вигляд приміщення за допомогою обрамлення дверних отворів та великих вікон.

Ціни на пілястри в Києві залежать від декількох факторів: матеріалу, виробника, величини та покриття.

Купити пілястри з поліуретану можна частинами, створивши свою унікальну пілястру.

Масивна база надасть всьому декору монументалізму, а капітелі з оригінальним орнаментом – витонченість. Якщо дозволяє загальний стиль приміщення, то верхню частину, а часом і нижню, покривають розписом, а стовбур може імітувати дерево, мармур різних кольорів, бронзу або штучне старіння.

Зробити замовлення на пілястри, що сподобалися, можна онлайн на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

Читати все