Дверне обрамлення

Зовсім недавно на дверне обрамлення взагалі не звертали уваги, у кращому разі змінювали старі двері на нові, сучасніші.

Заглянувши трохи в історію, ми можемо побачити, що древні римляни та греки використовували ліпний декор - дверне обрамлення, щоправда, така краса була доступна власникам палаців.

Кожен поважаючий себе громадянин Риму мав власних художників або користувався послугами найзнаменитіших дизайнерів для створення пишноти приміщень не просто унікальних, а обов'язково ексклюзивних.

Дверне обрамлення з поліуретану відродило з минулого культуру створення унікального інтер'єру за допомогою прикраси всього приміщення, у тому числі дверей та вікон.

У кожній, навіть найменшій, кімнаті арочні двері і вікна візуально збільшать простір, а хитромудре майстерне різьблення внесе в нього особливу родзинку.

Чому слід купити дверне обрамлення з поліуретану

Ціни на обрамлення дверей досить демократичні, а ефект перетворення стилю будинку буде очевидний з урахуванням:

  • високої якості поліуретанових виробів;
  • довговічності;
  • стійкості до стирання;
  • можливості фарбування та перефарбування;
  • простоти догляду.

Поліуретан на відміну від гіпсу та дерева сприяє виготовленню ідеально гладких поверхонь та рельєфних орнаментів з дотриманням малюнка древніх майстрів.

Поєднання різьбленої або гладкої лиштви з незвичайними формами молдингу стане ексклюзивною родзинкою вашого будинку, а ідеальної форми квадрати завершать композицію і зроблять її досконалою.

Дивовижна білість виробів ідеально поєднується з позолотою і наявністю срібла, що надає дверному обрамленню царський вигляд.

Інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» пропонує купити обрамлення дверей у великому асортименті за оптовими та роздрібними цінами з доставкою зручним для вас перевізником.

Читати все