Карнизи гладкі

Сучасний інтер'єр важко уявити без додаткового стельового або підлогового оздоблення. Який ремонт не планувався б у приміщенні, завершити його в ідеальному стані без карнизів неможливо.

Кожна фірма з виробництва поліуретанових виробів пропонує карнизи фасадні та внутрішні, різного профілю та довжини, з пазами для проведення та без, але всіх їх поєднує одне – прагнення мати ідеальний вигляд стелі.

У чому унікальність гладких карнизів

Гладкі карнизи з поліуретану виконують кілька функцій:

  • надають завершеного вигляду;
  • захищають стики від вологості;
  • приховують дефекти переходу від стіни до стелі.

Для надання приміщенню родзинки використовується ліпнина, гладкий карниз стель є одним з елементів.

Унікальність гладкого карниза в універсальності, він чудово вписується в інтер'єр та підходить під будь-який стиль приміщення.

Гладкі карнизи з поліуретану мають стійкість до стирання, довговічні, прості у догляді і їх можна пофарбувати, при необхідності, у потрібний колір.

Гладкі карнизи з пінопласту та поліуретану пропонує інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» у великому асортименті. У нашому магазині ціни на ліпний декор, карнизи у Києві найдемократичніші.

Наявність ліпнини та окремих предметів для благоустрою та ремонту приміщення дозволяє зробити вибір за собівартістю та знайти саме той бренд, якому ви віддаєте перевагу.

Якість і надійність є не єдиними перевагами гладких карнизів. Стельові фризи легко приклеїти самостійно, якщо ви вирішили робити ремонт своїми руками.

Не виходячи з дому, ви можете купити гладкий карниз стель, залишивши заявку он-лайн на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» або зробивши замовлення по телефону. Після попереднього уточнення всіх параметрів нашими консультантами, які зв'яжуться з вами протягом доби, буде оформлено замовлення та гладкі карнизи будуть відправлені до вашого проживання.

Читати все