Молдинги з орнаментом

Плануючи провести повну реконструкцію приміщення та створити інтер'єр палацової розкоші, на застосування молдингів звертають увагу, чи не в останню чергу, недооцінюючи їхні можливості.

Продаж декоративних молдингів з орнаментом набагато полегшив роботу дизайнерам, адже тепер можна створювати атмосферу витонченості та шляхетності у будь-якому приміщенні, навіть найменшому.

Молдинги з поліуретану з орнаментом можуть бути єдиним представником ліпнини, яка застосовується при ремонті, і при цьому створити ексклюзивний вигляд у приміщенні.

Універсальність молдингів із орнаментом

Різноманітність орнаментів, нанесених на планку дозволяє підібрати молдинги для кожного стилю, як класичного, так і модерн.

Насамперед за допомогою декоративної планки намагаються окреслити стіни, отвори, підкреслити панелі, створити додатковий багет, який візуально збільшує висоту кімнати.

За бажання молдинги з поліуретану з орнаментом можуть перетворитися на витончені рамки для фотографій та картин. Нанесення східного розпису або золотого в'язі, покриття під мармур або імітація дерева, відтворення штучного старіння нададуть молдингам особливої особливості.

Завдяки унікальним якостям поліуретану, вся ліпнина, виготовлена з нього, у тому числі і молдинги, має певні переваги:

  • додатковий верхній шар молдингів можна фарбувати, за бажання перефарбовуючи планки у потрібний колір;
  • вони легко миються;
  • мають підвищену стійкість до сколів і тріщин;
  • екологічні.

Молдинг із поліуретану в Києві та для всієї України став доступним завдяки великому каталогу ліпнини, представленій на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

На нашому сайті ви можете купити молдинг з орнаментом, ліпнина представлена різноманітними видами та дозволяє задовольнити попити найвибагливіших покупців та смаки цінителів прекрасного.

Читати все