Молдинги гладкі

Найпоказніше приміщення зі стінами, пофарбованими в однотонний колір, можна зробити ексклюзивним. Достатньо придбати наскільки планок, профіль яких може бути різноманітним та включити фантазію.

Гладкі молдинги з поліуретану стали вдалою заміною гіпсових та дерев'яних планок, що використовуються раніше тільки для захисту стін від торкання стін крісел та дивана.

Легкі, гнучкі молдинги чудово лягають на стіну, можливо саме це наштовхнуло дизайнерів створювати нові інтер'єри приміщень, варіюючи розташуванням планок.

Універсальність та переваги гладких молдингів

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» здійснюється продаж декоративних гладких молдингів провідних виробників світу, в каталозі сайту ви зможете знайти планки з опуклими та увігнутими профілями, гладкі та рельєфні.

Матеріалом для виготовлення молдингів є гіпс, дерево, полістирол, мармур, але найпрактичніший і найдешевший - це поліуретан.

Біла ліпнина послужить як:

  • лиштв для пластикових вікон і дверей, при цьому візуально збільшаться самі отвори та простір кімнати в цілому;
  • додаткового стельового багета, здатного створити візуалізацію вищої стелі, кімната при цьому виглядатиме витончено та благородно;
  • панелей на стіні, які можуть клеїтися самостійно, але часто молдинги є завершальною частиною загальної картини;
  • окремих секцій, що дозволяють застосувати весь політ фантазії, маленька порада, якщо ви придумали якийсь хитромудрий проект, то спочатку окресліть його на стінах, а потім приклейте молдинги.

Плануючи купити молдинг, ліпнина якого виробляється за досить демократичними цінами, доступно кожному покупцеві, який бажає перетворити своє приміщення на світлий, казковий рай.

Купити он-лайн молдинг з поліуретану в Києві та для всієї України доступно оптом та в роздріб з доставкою до вашого населеного пункту доступно на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

Читати все