Ліпнина Art Decor (Арт Декор), Україна

12 
12 

Ліпнина ART DECOR – це продукція української компанії, яка заслужено користується популярністю не лише в нашій країні, а й на ринку пострадянського простору завдяки європейській якості, широкому вибору декорів та невисокій вартості.

Короткий огляд ліпнини ART DECOR

На вітчизняному ринку колекція Арт Декор представлена великою кількістю елементів, які можна поділити на дві категорії:

  • Візерунки. У цій категорії представлені різні елементи, які підійдуть для створення складних геометричних або флористичних орнаментів на стінах та стелі приміщень.
  • Декоративні панелі. В рамках колекції представлено асортиментний ряд 3D панелей з різними фактурними рішеннями для створення оригінального сучасного інтер'єру.

Ціна ліпнини ART DECOR істотно нижча за аналоги європейських виробників, при цьому рівень якості залишається таким же високим, що дозволило їй зайняти одну з лідируючих позицій на ринку декоративних оздоблювальних матеріалів.

Переваги та ключові особливості ліпнини ART DECOR

Як основні переваги ліпнини Арт Декор можна виділити наступне:

  • Продукція виготовляється з поліуретану – синтетичного матеріалу з високими експлуатаційними якостями.
  • Широкий асортиментний ряд декорів та 3D панелей дозволяє підібрати оптимальний комплект ліпнини для створення інтер'єрів у класичному чи сучасному стилі.
  • Ліпнина швидко монтується до вертикальних та горизонтальних поверхонь на клей, що полегшує процес декорування кімнати.
  • Продукція відповідає вітчизняним та європейським нормам у сфері екологічної чистоти та безпеки будматеріалів.

Ми пропонуємо купити ліпнину ART DECOR за найкращою ціною. Щоб оформити замовлення, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами або заповнюйте онлайн заявку на сайті.

Читати все