Ліпніна Тесорі (Тесорі), Україна

1234 
1234 

Такий модний нещодавно стиль хай-теку поступово поступається романтизму, модерну та венеціанській обстановці. Люди, які втомилися від суєти та постійної зайнятості, влаштовують свої будинки, а часом і робочі приміщення так, щоб у них завжди було комфортно та затишно, у кожному куточку створюється такий інтер'єр, що їм можна просто милуватися.

Поява нової української компанії Tesori стала приємним сюрпризом як для співвітчизників, так і для закордонних покупців.

Новизна та ексклюзивність українського декору

Ліпний декор Tesori розроблявся з урахуванням використання його у комплексі зі світлодіодними лампами.

Полістиролові вироби мають унікальну довговічність, що гарантується додатковим захисним шаром, в який додається мармурова крихта та кварцовий пісок. Здається просто неймовірним, що товщина такого шару не перевищує одного міліметра.

Лепніна Тессорі має унікальні якості:

  • гнучкістю, що дозволяє створювати ексклюзивні інтер'єри у будь-якому приміщенні;
  • можливістю забарвлювати її в будь-які кольори, застосовуючи той тон, що найбільше підходить під колір меблів або шпалер у тому чи іншому приміщенні;
  • простотою та надійністю кріплення декору до основи, що дуже важливо для непрофесіоналів та любителів робити ремонт самостійно;
  • високою екологічністю, що гарантує безпечне застосування української ліпнини у дитячих та лікувальних закладах.

Ліпний декор Tesori представляє дивовижної форми карнизи, які створять казку в будь-якому приміщенні, при цьому ви можете вибрати потрібну вам як довжину, так і ширину планки, за нею буде захована вся система підсвічування.

Купити ліпний декор Tesori у великому асортименті пропонує інтернет-магазин «Світ Підлоги та Декору» з доставкою до вашого населеного пункту, для цього достатньо лише вибрати деталі, що сподобалися, і залишити заявку, що можна зробити онлайн або по телефону.

Ціни на ліпнину Tesori у Києві найдемократичніші та доступні широким верствам населення.

Читати все