Лепніна Nmc (Ен ем сі), Бельгія

Різноманітність ліпнини NMC бельгійського виробника завойовує перші місця на світовому ринку, адже за допомогою ліпного декору цієї компанії можна перетворювати не лише житлові приміщення, а й офісні кімнати.

Проводячи основний час життя на роботі та вдома, ми хочемо, щоб нас оточували чудові речі, дивовижні декори, витонченість та краса, і це може подарувати ліпнина НМС.

Унікальність та ексклюзивність бельгійського декору NMC

На самому початку виробництва декору з поліуретанового матеріалу бельгійська компанія і мріяти не могла про такий фурор на світовому ринку. Ліпний декор NMC - це чіткість форм та класичні лінії, королівська витонченість та краса, втілені в таких деталях, як:

  • стельовий декор у вигляді розеток та куполів;
  • прикраси стін напівколонами, нішами та панно;
  • перетворенням віконних та дверних отворів поліуретановим обрамленням;
  • завершений вид переходу між стелею та стінами у вигляді карнизів та плінтусів та багато іншого.

Мрієте змінити стиль приміщення та не наважуєтеся через складність роботи, тоді спробуйте купити ліпний декор NMC, який легко клеїться. При цьому його легко фарбувати покриттями будь-якого виду і бути впевненими, що краса, створена вашими руками, а може, за допомогою досвідчених майстрів, прослужить вірою і правдою не одне десятиліття.

Поліуретан має стійкість як до температурних коливань, так і до вологості. За виробами цього матеріалу легко доглядати, для цього потрібна суха серветка або пилосос.

Ліпний декор NMC представлений великим каталогом на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору», на якому ви знайдете найнижчі ціни на ліпнину NMC у Києві.

Дивіться, вибирайте, творіть красу, адже це так легко, залиште заявку на товар, що сподобався, і вже за кілька днів можете починати ремонт, замовлення буде доставлено прямо до вашого населеного пункту, навіть у найвіддаленіші куточки України.

Читати все