Ліпніна Gaudi Decor (Гауді Декор), Україна

Українські покупці гідно оцінили оздоблювальні матеріали, представлені компанією Gaudi Decor, яка відразу зайняла одне з лідируючих місць із продажу декору.

Поліуретанова ліпнина Gaudi Decor є зразком краси та витонченості. У колекції на даний момент представлено понад тисячу елементів, і ця цифра зростає з кожним днем.

Краса в наших будинках

Різноманітність виробів із високоякісного поліуретану дозволяє повністю змінити інтер'єр всього будинку, створивши кожну кімнату в індивідуальному архітектурному стилі. Спеціальна технологія відливу гарантує збереження тонких ліній, найдрібніших елементів, гнучкість та міцність елементів. Високоякісний матеріал гарантує довговічність, простоту монтажу, можливість забарвлення в потрібний колір та легкість догляду.

Лепніна Гауді Декор чудово вписується в епоху Відродження та сучасний стиль, перетворює інтер'єр:

  • ресторану;
  • кафе;
  • робочого офісу;
  • житлового будинку;
  • заміського будинку.

Вміло підібрані елементи ніш, арок, прикрас стін та стелі у вигляді колон та розеток, та інших елементів свідчать про ідеальний смак господарів та керівників.

Поліуретанова ліпнина Gaudi Decor представлена в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» у великому асортименті, серед якого можна вибрати окремі елементи або скласти цілі композиції, які ідеально підкреслюють унікальний стиль приміщення.

Ціни на ліпнину Gaudi Decor у Києві, у нашому інтернет-магазині, одні з демократичних в Україні.  При цьому діють постійні системи знижок.

Купити ліпний декор Gaudi Decor можна оптом та в роздріб, не виходячи з приміщення, перебуваючи у будь-якому куточку України, достатньо зателефонувати та залишити заявку, яка буде виконана протягом тижня. Всі деталі ви зможете уточнити з кваліфікованими консультантами, які дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Читати все