Ліпнина Harmony (Хармоні), Україна

Тонкість східного мистецтва, краса та витонченість умільців втілені у ліпнині Classic Harmony, використання якої перетворює сучасне приміщення протягом одного ремонту до палацової зали дивовижної краси.

Витончені декори, дивовижної краси хитромудрі орнаменти прикрашають внутрішнє приміщення за допомогою:

  • колон та напівколон;
  • постаментів;
  • статуй;
  • огранювання дверних та віконних отворів;
  • стельових куполів та розеток;
  • витонченої балюстради;
  • карнизів та плінтусів.

Ліпний декор Harmony великою колекцією представлений на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

Висока якість виробів, гарантована довговічність та найдемократичніші ціни на ліпнину Harmony у Києві пояснюють підвищений попит покупців.

У чому унікальність поліуретанових прикрас вдома

Ліпний декор Harmony здатний змінити стиль вашого будинку до невпізнання, при цьому ви будете впевнені, що вклали гроші в надійний довгостроковий проект, адже високоміцний матеріал не реагує на перепади температури та підвищену вологість.

За цими якостями гіпс не йде в жодне порівняння з поліуретаном. Не суперник цього матеріалу і дерево, яке може бути схильне до гнилі та нашестя комах, а ще легко вбирає запахи, від чого позбавлені всі декоративні предмети ліпнини.

Екологічно безпечний декор можна легко фарбувати, тому його можна стисло застосовувати для прикраси дитячих та спальних приміщень.

Лєпніна хармони представлена таким розмаїттям, що здатна задовольнити очікування най  вимогливих дизайнерів та проектувальників, простота та міцність наклеювання окремих деталей  дозволяє наповнювати пишнотою приміщення самостійно.

Купити ліпний декор Harmony з доставкою до вашого населеного пункту можна в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору», зробивши замовлення як он-лайн, так і по телефону.

Читати все