Ламінат Kronoswiss (Кроносвіс), Швейцарія

1234 
1234 

Компанія Kronoswiss (Кроносвіс) – це один із найстаріших виробників покриття для підлоги. Продукція від цього виробника має велику популярність у всьому світі. Багато перевірок якості, величезна кількість сертифікатів міжнародних зразків та велика кількість призів, отриманих на світових виставках, підтверджують високу якість продукції. До того ж Kronoswiss виготовляє лише продукцію у високих екологічних показниках, а це дуже важливо, коли йдеться про облаштування будинку та здоров'я сім'ї.

Ламінат Kronoswiss - висока швейцарська якість

На ламінат Kronoswiss ціна можна порівняти з вартістю натуральної паркетної дошки. Однак витрати на це покриття цілком виправдовують себе, якщо врахувати чудові експлуатаційні характеристики та термін експлуатації, який становить понад п'ятнадцять років.

Ламінат Kronoswiss має надійне замкове з'єднання, завдяки якому складання здійснюється дуже просто і швидко, а панелі не будуть розходитися за жодних обставин.

У виготовленні даної продукції використовуються лише ретельно відібрані матеріали, оброблені та з'єднані за допомогою інноваційних технологій та на найсучаснішому устаткуванні. Це забезпечує високу міцність та зносостійкість матеріалу.

Продаж ламінату Kronoswiss

Kronoswiss – ламінат зі швейцарською якістю, представлений у великій кількості колекцій. Кожна колекція має різноманітні класи використання. Найпопулярнішим є 32 клас. Він може використовуватися не тільки в квартирах та приватних будинках, але й у приміщеннях з дуже великим навантаженням:

  • офісах великих компаній;
  • супермаркетах;
  • спортивні клуби і т.д.

Також всі колекції розрізняються за стильовим рішенням. Саме завдяки величезній кількості декорів, продукція цієї компанії стала відома у всьому світі.

Придбати ламінат Kronoswiss за прийнятною ціною ви можете у нашому магазині.

Переваги ламінованої підлоги бренду Kronoswiss

Ламінат Kronoswiss виробляється компанією “Kronospan Switzerland” AG зі Швейцарії. Як найстаріший виробник цього типу підлогових покриттів, сьогодні компанія вміло використовує накопичений роками досвід, поєднуючи його із застосуванням новітніх технологій та найсучаснішого німецького обладнання. Основними перевагами ламінату «Кроносвісс» є:

  • універсальність: ламінатні дошки випускаються 32 та 33 класи, що робить їх придатними для житлових та громадських приміщень;
  • висока якість;
  • екологічність: до складу панелей Kronoswiss-ламінату входить 90% деревини з екологічно чистої місцевості, а сполучним матеріалом для нього виступає натуральний лінгін (полімерна сполука, що міститься в клітинах рослин та водоростей);
  • різноманіття декорів;
  • точність геометричних параметрів;
  • вологостійкість за рахунок обробки ламелей натуральним маслом NM.

У нашому інтернет-магазині у Києві швейцарський ламінат Kronoswiss представлений у широкому асортименті найпопулярніших колекцій. Придбати ламінат Kronoswiss на mirpola-dekora.com.ua можна за найдоступнішою ціною з доставкою в будь-який регіон України.

Читати все