Ламінат My Floor (Май Флор), Німеччина

123 
123 

Вибирайте ламінат My Floor від інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору» ✔ Німецька якість ✔ Доставка по Києву та Україні ✔ ☎ +38 (067) 247 25 25

Ламінат My Floor у виставковому залі

Незважаючи на те, що бренд MyFloor з'явився на ринку відносно недавно, він вже зміг завоювати популярність серед споживачів. Передові технології та сучасне обладнання заводу KRONOTEX дозволяють випускати продукцію, гідну німецької якості. Відгуки покупців свідчать про надійність ламінату, тому Май Флор має досить доступну ціну.

Характеристики ламінату My Floor

Німецька компанія Май Флор працює у відповідності з найвищими стандартами. Наявність сертифіката «Blue Angel» говорить про високу екологічність використовуваних матеріалів, отже, можна не боятися стелити його навіть в дитячих кімнатах. Співробітники компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, запроваджуються інноваційні технології, розвивається виробництво.

Завдяки цьому покриття для підлоги My Floor:

  • надійно захищені від вологи;
  • стійкі до нагрівання та механічного впливу;
  • мають бездоганний зовнішній вигляд та надійну систему кріплення;
  • захищені 20-річною гарантією від виробника.

Товщина планок варіюється від 8 до 12 мм, що дозволяє використовувати ламінат в різних типах приміщення. Весь асортимент має високий клас міцності.

Колекції ламінату My Floor

Компанія My Floor випускає кілька колекцій підлогових покриттів:

  • Cottage — класична кольорова гама і текстура з імітацією натурального дерева, має фаску з чотирьох сторін і товщину 8 мм;
  • Chalet— ламелі, що з'єднують у собі благородний зовнішній вигляд і високу міцність покриття;
  • Villa — найбільш зносостійка лінійка, що має висоту 12 мм і 33 клас зносостійкості;
  • Residence — ідеальна підлога для великих приміщень, панелі подовжені та мають антистатичний ефект.

В кожній з лінійок представлені покриття найрізноманітнішої колірної гами, серед яких легко підібрати оптимальну підлогу під будь-який стиль і дизайн.

Різноманітність підлогових покриттів My Floor в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору»

Купити високоякісний німецький ламінат My Floor в Києві та інших містах України допоможе магазин «Світ Підлоги та Декору». У нас ви можете підібрати підлогове покриття на будь-який смак і гаманець. Різноманітність асортименту, приємні ціни та вигідні умови для співпраці допоможуть вам зробити якісний ремонт без зайвих турбот і розтрат. Компанія здійснює доставку товару до всіх регіонів і приймає всі можливі способи оплати.

Читати все