Ламінат AGT (АГТ), Туреччина

Ламінат AGT у виставковому залі

Турецький ламінат АГТ

Однією із завершальних стадій ремонту стає укладання нового підлогового покриття. Якщо вам потрібен економ-варіант без втрати якості та стилю – рекомендуємо звернути увагу на ламінат AGT виробництва Туреччини.

Ця фірма має дві колекції товару. Довжини стандартні – 1200 мм. В обох випадках клас навантаження 32. Вирізані в торцях фаски з'єднують окремі панелі суцільний масив без виражених швів. Правильна підготовка основи та укладання ламінату професіоналами дозволять вам забути про проблеми з статями на найближчі 10-15 років, а то й більше. Замовити допоміжні матеріали для цих монтажних робіт ви також можете у фірмі «Світ Підлоги та декору».

Купити у Києві ламінат АГТ

Купити в Києві ламіновані панелі для підлоги турецького виробника ламінату АГТ можна в нашій фірмі «Світ Підлоги та декору». Вибір доступний в режимі онлайн – на сторінках нашого сайту є фотографії та технічні характеристики товарів. Усі новинки негайно виставляються у продаж із зазначенням ціни у гривнях.

Наші менеджери допоможуть вам прорахувати та оформити замовлення у найкоротші терміни. Працює інтернет-магазин у будні з ранку до вечора. Можливе відправлення сплаченої купівлі фірмами-перевізниками до інших міст України. А тепер кілька слів про види товару.

Ламінат АГТ Натура Лайн

Натуральні відтінки дерева візуально розмитого шаром води представлені в лінійці ламінату АГТ Natura Line. Їхні назви говорять про колір хвиль у тій чи іншій річці - Дунай, Дніпро, Ніл, Мариця та інші. Підійдуть для створення пасторального інтер'єру, зокрема його різновидів «а-ля-Прованс» та «англійська». В останньому випадку ідеальним буде «Дуб Каньйон».

Товщина панелі, що ламінує, цієї категорії 8 мм, ширина 191 мм. Загалом у продажу на даний момент 8 різновидів від молочного до коричневого кольору. В упаковці 8 планок загальною вагою 15 кг. Площа готового настилу з одного пакування – 1,83 м².

Ламінат «Концепт» від АГТ

Колекція Concept включає 6 різновидів ламінату AGT. Ваша підлога з цього матеріалу матимуть певний візерунок: чіткі контури коротких мостин зі світлих порід дерева. Найяскравіший вид, «Лоретто», має коричнево-каштановий відтінок.

При стандартній довжині товщина «Концепту» трохи більше «Натури» – 10 мм. Ширина однієї панелі 155 мм. У пачці 8 планок, їхня вага 16 кг. З однієї паки вам вдасться викласти майже 1,5 м. Підвищена товщина ламінату АГТ «Концепт» покращує його ізоляційні властивості та міцність. Також можна ламінат купити в Києві в нашому магазині.

Читати все