Ламінат Classen (Классен), Німеччина

Ламінат Classen у виставковому залі

Classen – один із найстаріших німецьких концернів, який виготовляє паркетну дошку, вироби з деревини, і сьогодні – ламінат. Якщо вам доводилося вживати словосполучення "істинно німецька якість", то його зразком можна назвати саме Classen ламінат. Крім багаторівневої системи якості, ці покриття для підлоги мають найпотужніші замкові з'єднання.

Ламінат Classen відрізняється від своїх конкурентів та структурою дошки, яка складається не з трьох, а із чотирьох шарів:

  1. Верхній шар – захисний, є плівкою з меламінових смол, і забезпечує належний рівень зносостійкості. І забезпечує, слід сказати, дуже ефективно, адже виробник дає гарантію на свою продукцію від 15 до 25 років.

  2. Другий шар – декоративна, визначає дизайн дошки.

  3. Третій шар – основний і зроблений з деревинно-стружкових плит власного виробництва, які мають спеціальне просочення для сполучення водовідштовхувальних властивостей.

  4. Четвертий шар виконує функцію стабілізації та рівномірного розподілу навантаження по всій площі панелі.

У деяких колекціях Classen можуть бути присутні і допоміжні шари.

У процесі виробництва ламінату Классен використовуються тільки деревні відходи, тому він заслуговує називатися екологічно чистим і безпечним. Цей факт підтверджує і присвоєний ламінату клас емісії Е1, що говорить про рівень виділення смол формальдегідів, який властивий для натуральної деревини. Ламінат Классен вогнетривкий, а значить сигарета, що не впала, або упущена свічка не тільки не зможуть стати причиною займання, а й не залишать на його поверхні жодних слідів. Це актуально і через те, що ламінат цієї торгової марки 33 класу можна застосовувати в громадських приміщеннях. Теплопровідність ламінату Classen дорівнює 0, 071 W/m2K, а значить, його можна використовувати в оформленні теплої підлоги.

Купити ламінат Classen у Києві

Читати все