Ламінат Haro (Харо), Німеччина

Ламінат Haro у виставковому залі

Ламінат Haro є невибагливим і зносостійким покриттям для підлоги, тому він незамінний в приміщеннях з високою прохідністю. Але різноманіття декорів та висока схожість із натуральною деревиною дають можливість створити художнє оформлення будь-якої статі.

Ламінат виробника Haro елегантний та гармонійний, а його дизайн дуже ефектний та різноманітний.

Він створює матову поверхню, що імітує натуральна паркетна підлога, або відтворює текстуру дерева настільки точно, що тільки професіонал візуально зможе їх розрізнити.

Ламінат Haro відрізняється надійністю, невибагливістю, а також зносостійкістю. Цей варіант є одним із найпрактичніших в асортименті сучасних виробників, саме тому він затребуваний у місцях частого перебування людей. Здатний забезпечити максимальну схожість з натуральним деревом, а різноманіття декорів дозволить підібрати варіант, що підходить для дизайнерського рішення будь-якого напрямку. Серед колекцій фірми Haro можна вибрати будь-які варіанти – від імітації штучного паркету до ідентичного натуральному дереву. І лише око професіонала зможе відрізнити, де продукт фірми Харо, а де натуральний паркет.

Вартість ламінату Haro

Ціна на ламінат Haro залежить від:

 • товщини та класу зносостійкості, що визначається міцністю до стирання;
 • стійкості до впливу ультрафіолетових променів;
 • термічним і тиском механічним впливам;
 • наявності додаткової ізоляційної прокладки, що захищає від вологи та навантажень.

Ключовою особливістю Haro є вражаюче вдале поєднання характеристик елітного матеріалу та практичного покриття для підлоги. Серед основних переваг, які відрізняють виробництво Haro від аналогічної продукції, слід зазначити:

 • матова поверхня, що досконало повторює текстуру дерева, не ковзає;
 • він безпечний для здоров'я людини і не містить алергенів;
 • має підвищену стійкість до стирання та появи плям будь-якого походження, у тому числі і від сигарет;
 • можливість суміщення з обігрівальними системами, пожежостійкість;
 • використання системи подвійного захисту від проникнення вологи.

У нашому магазині можна швидко купити ламінат від Haro, ціна якого приємно здивує. Купуючи продукцію цього виробника, можна не сумніватися в його якості, адже компанія відома та затребувана у сфері паркетної та ламінованої підлоги.

Різновиди ламінату Haro

Виробником є відома компанія “Hamberger” з Німеччини, – це одне з найбезшумніших ламінованих підлогових покриттів. Майже всі дошки бренду (за винятком найтонших, товщиною 7 мм) випускаються зі спеціальною підкладкою “Tritty Silent CT”, що виготовляється за власною технологією “ComforTec”.

В асортименті продукції компанії виділяється шість різних видів дизайну ламінату, включаючи:

 • трисмуговий паркет, в якому поверхня ламінованої панелі представлена у вигляді укладеної в три ряди паркетної дошки;
 • двосмуговий паркет, малюнок якого імітує за тієї ж ширини ламелю (193 мм) два ряди паркетної дошки:
 • односмуговий паркет, в якому поверхня дошки не розбивається на ряди;
 • “Loft 4V” – має поверхню, стилізовану під різні породи дерева, та звужену, порівняно зі стандартною, ширину панелі (135 замість 193 мм) — такі вузькі дошки притаманні приміщенню, дизайн якого оформляється в стилі лофт;
 • “Campus 4V” – об'єднує широкі панелі розміром 243 мм;
 • “Gran Via 4V” – використовується для створення інтер'єру кімнат, в яких потрібно створити ілюзію розширеного простору — він має ширину 243 мм та збільшену довжину – 2200 мм.

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» у Києві ламінат Haro представлений в асортименті різних видів з колекції “Tritty”, яка, у свою чергу, ділиться на різні серії. Є гарний вибір німецької дошки «Харо», який можете купити за найвигіднішою ціною в Україні.

Запрошуємо киян відвідати наш салон магазин, щоб побачити зразки дощок, а мешканцям інших міст допоможуть визначитись із вибором наші консультанти. Придбати ламінат від Haro можна з доставкою в будь-який регіон країни.

Читати все