Ламінат Haro Tritty 100 Gran Via

123 
123 

Tritty – це велика колекція ламінату, до складу якої входить весь ламінат Haro. Розробники дизайнів Tritty надихнулися натуральними породами дерева, саме тому ламінат має гамму натуральних природних декорів та оригінальних малюнків. Акцент  на жвавості та природності, як би ненав'язливо, був наданий одним з декорів, що не наслідує натуральне дерево. Цей декор – найцікавіша з усіх інших моделей ламінату «трава біля будинку». Використовуючи такий ламінат будинку, можна створити видимість розкішного зеленого лука у себе на підлозі.

Важливо відзначити, що товщина покриття, разом із застосуванням шумоізоляційної підкладки Silent Pro, збільшується для Tritty 40 на 1 мм, Tritty 75 і Tritty 100 – на 2 мм, для Tritty 250 –; на 3 мм.

відноситься до класу 32, має товщину 8 мм. Розмір панелей цієї колекції є досить незвичний. Стандартна ширина панелі складає 193 мм, довжина – 1960 мм. Використання такого ламінату будинку створює ефект натуральної дерев'яної підлоги, яка посилюється фаскою, що йде по всьому периметру панелі. Ламінат Haro Tritty колекції 100 Gran Via – це вісім темних дизайнів з ясена, ятоба, дуба та один світлий із сосни. Ламінат Haro Tritty 100 Gran Via

Ламінат Haro Tritty 100 Gran Via ціна Київ

Читати все