Ламінат Krono Original (Кроно Оріджинал), Німеччина

Ламінат Krono Original у виставковому залі

У нас ви можете купити ламінат Krono Original спільного виробництва Німеччини та Польщі. Він має унікальну запатентовану систему замкового з'єднання, яка максимально полегшує процес монтажу підлог. Завдяки виключно точній і правильній геометрії планок ви отримаєте можливість відчути абсолютну гладкість підлоги.

Ламінат Krono Original має мінімальну товщину, але при цьому він дуже міцний та зносостійкий. Спеціальна система S.A.S. забезпечує ізоляцію від ударних шумів, теплопровідність та стійкість до деформацій. Ламінат Krono Original має антистатичний ефект, тому не притягує бруд, і доглядати його дуже просто. Він не містить шкідливих речовин, витримує значний тиск, не темніє з часом.

Під час виготовлення цього ламінату кожен закінчений етап технологічного процесу завершується проведенням контролю якості продукції. Крім того, вся без винятку готова продукція торгової марки Krono Original підлягає обов'язковій перевірці незалежними контролюючими організаціями. Саме завдяки пильному контролю, ламінат Кроно Оріджинал має винятково точну та правильну геометрію.

Має герметичну поверхню, тому зберігає всі свої характеристики після довгого терміну експлуатації. Ламінат Кроно Оріджинал безпечний для здоров'я людини, тому що не містить шкідливих ПВХ та хлоридних сполук та не виділяє шкідливих речовин. Цей ламінат чудово витримує горизонтальні та точкові навантаження, дуже невибагливий у догляді. Ламінат Krono Original

Кроно Ориждинал має знайоме і прекрасно зарекомендував себе будову. Він складається з п'яти шарів, які виглядають так:

  • перший шар – overlay, захисний;
  • декоративний шар;
  • третій основний шар складається із міцного матеріалу HDF;
  • стабілізуючий шар;
  • звукопоглинаючий шар, представлений системою S.A.S.

Вкрай мала товщина робить ламінат Krono Original, ціна якого знаходиться в бюджетних рамках, простим у транспортуванні та укладанні, яка виробляється вкрай швидко завдяки широкому вибору безклеєвих замкових систем, що використовуються для ламінату Krono Original.

Купити ламінат Krono Original Київ

Читати все