Ламінат Kaindl (Кайндл), Австрія

Ламінат Kaindl у виставковому залі

Компанія Kaindl була заснована в 1897 році в місті Люнгетце. Виготовлені нею меблі та різноманітні дерев'яні конструкції користувалися великою популярністю, завдяки своїй бездоганній якості і вигідній ціні. З часом відкривалися нові філії, зростала популярність, і в 1989 році австрійський концерн запустив лінію з виробництва ламінату.

Характеристики ламінату Kaindl

На сьогоднішній день підлогові покриття від Кайндл — це поєднання високих стандартів якості, інноваційних технологій та налагодженого виробництва. Про це свідчать численні сертифікати і захоплені відгуки споживачів. Всі складові ламінату австрійського бренду виготовляються на одному заводі, отже, концерн здійснює контроль якості на кожному з етапів виробництва.

Підлога від  Kaindl:

  • відповідають високим стандартам екологічності;
  • мають сертифікати, що свідчать про низький вміст шкідливих речовин (формальдегіду в ньому на 15-20 відсотків нижче допустимої норми);
  • на 95% складаються з міцної альпійської деревини;
  • стійкі до підвищеної вологості та механічної дії;
  • вогнетривкі;
  • не бояться негативних факторів навколишнього середовища, зокрема ультрафіолету.

Завдяки цьому, при правильному укладанні і дотриманні рекомендацій по догляду, підлога зможе прослужити вам більше 20 років. Він не боїться випадково пролитих рідин, не вбирає в себе забруднення, має антистатичні і антибактеріальні властивості. Все це досягається за рахунок спеціальних просочень і унікальних технологій створення верхнього шару ламінованої дошки. Крім того, компанія піклується про зовнішній вигляд свого покриття, випускаючи колекції в найрізноманітнішій колірній гамі.

Колекції ламінату Kaindl

Австрійський концерн випускає кілька ліній покриття для підлоги:

  • Classic Touch— імітація натуральної деревини зі збереженням автентичної текстури і бездоганного зовнішнього вигляду. Випускається в форматах стандарт, довга дошка, широка дошка, преміум-клас.
  • Natural Touch — серія ламінату з унікальною структурою поверхні, що забезпечує 100% ідентичність з натуральним матеріалом.
  • Design — різноманітний декор, з імітацією під плитку, глянець, а також незвичайний фантазійний дизайн.

Широкий асортимент підлогових покриттів в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору»

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлені найкращі моделі австрійського ламінату Kaindl з останніх колекцій з імітацією під дуб, сосну, ель і другі елітні породи дерева. У нас ви можете купити високоякісний ламінат ціна якого є прийнятною для покупця, з гарантією від виробника. Співпраця з провідними кур'єрськими службами забезпечує швидку доставку не тільки по Києву та області, але і по всім регіонам країни. А широкий асортимент дозволить піддобрити напольне покриття на любий смак.

Читати все