Ламінат Quick Step (Квік Степ), Бельгія

Недарма компанія, що виробляє ламінат Quick Step, визначає його, як «підлога вашої мрії». Ця вельми смілива заява має під собою основу із трьох складових: технології, традицій та асортименту. Цей бренд знаходиться на ринку вже третє десятиліття, входячи до п'ятірки найвизнаніших і найпопулярніших марок.

Ламінат Quick Step

Всі без винятку колекції, в які входить ламінат Quick Step, є сукупністю оптимальних технологічних рішень, таких як система безклейових замків, що фіксують ламінат одним клацанням, і гарантована виробниками стійкість до стирання, обумовлена особливими способами обробки поверхні матеріалу. Купити ламінат Quick Step – це знизити на чверть, порівнюючи з аналогічними матеріалами рівень шуму. Ціна на ламінат Quick Step передбачає гарантію виробника в 20, а то й більше років, протягом яких ваша підлога буде незмінно надійною та красивою.

Ціна ламінат quick step Київ

Ламінат Quick Step відрізняє чудові характеристики, серед яких:

 • міцність та стійкість до пошкоджень;
 • використання нової технології Scratch Guard значно збільшує стійкість ламінату Квік Степ до зносу;
 • рівень вологостійкості підвищений – ламінату Quick Step не страшна розлита вода;
 • стійкість до впливу ультрафіолету;
 • можливість поєднання ламінату Quick Step з обігрівальними системами;
 • ламінат Quick Step (Київ) монтується без використання клею внаслідок наявності системи UNICLIC;
 • можна легко купити ламінат Quick Step (Київ) на будь-який смак, у тому числі, що імітує натуральне дерево.

Про те, наскільки надійним буде ламінат Quick Step, ціна його свідчить якнайкраще. Тому що вона залежить від товщини панелей. Найдорожчі панелі мають товщину 9,5 мм і призначені для монтажу на великих площах, а панелі завтовшки 7 та 8 мм не розраховані на великі навантаження і, відповідно, дешевші. Наша компанія може запропонувати ламінат Quick Step будь-якої товщини та декору.

Особливості конструкції ламінату Quick Step

Бельгійський ламінат торгової марки «Квік Степ» має унікальне замкове з'єднання. Саме виробнику покриттів Quick Step — компанії Unilin Flooring із Бельгії, — належить авторство замку “Uniclic”, що дозволяє одним замиканням з'єднувати ламінатні дошки, укладаючи підлогу. У побуті такий замок отримав назву самої торгової марки.

Але не тільки замком вигідно відрізняється ламінат "Квік Степ» від аналогічної продукції інших виробників: панелі цього бренду мають також і оригінальну конструкцію, одержувану із щільної плити HDF власного виробництва, яка використовується не лише в основному, а й у зовнішньому декоративному шарі. Зверху донизу дошка ламінату цього бренду складається з наступних шарів:

 • ударостійкого та зносостійкого шару, що наноситься за допомогою нанотехнологій, лицьова поверхня якого ідеально імітує текстуру дерева різних порід або плитки;
 • основи для декоративного покриття, що виготовляється з ДВП (HDF), спресованої з меламіном;
 • основного шару з плити HDF високої густини;
 • підстилаючого вологозахисного шару з меламіну;
 • підкладки з поліуретану.

Купити ламінат «Квік Степ» в Києві в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору»

У каталозі нашого магазину ламінат «Квік Степ» представлений в широкому асортименті, який включає найпопулярніші колекції ламінованої підлогової дошки, що користуються стійким купівельним попитом. Тут можна купити ламінат Quick Step різних серій, зокрема:

 • “Uniclic 700”: ця дошка ідеально підходить для дитячих кімнат та спалень, і включає кілька колекцій, наприклад, “Classic” з різноманіттям забарвлень і текстур, або “Loc Floor”;
 • “Uniclic 800”: панелі цієї серії використовують для підлоги в житлових та офісних приміщеннях, вони розраховані на середнє навантаження; в магазині представлені колекції “Eligna”, “Eligna Wide” та інші;
 • серія “Uniclic 950” (Колекції “Perspective”, “Perspective Wide”, “Arte”) призначена для готелів, магазинів і приміщень з великим навантаженням на підлогу — сюди входять панелі завтовшки до 9,5 мм.

Ламінат Quick Step можна купити у Києві в нашому інтернет-магазині за привабливою ціною. Ми продаємо тільки оригінальні та сертифіковані вироби гарної європейської якості. Придбати у нас покриття для підлоги «Квік Степ» можуть жителі всієї України з доставкою в будь-який куточок країни.

Читати все