Ламінат Beauty Floor (Бьюті Флор), Франція

12 
12 

Beauty Floor — це французький бренд, що існує з 1995 року. Компанія випускає ламінат найвищої якості. Завод оснащений сучасним обладнанням, застосовані новітні технології виробництва.

Французький ламінат Beauty Floor відомий у всій Європі. Марці довіряють за екологічну чистоту, безпеку та якість підлогового матеріалу. Полотно покриття для підлоги на 93% складає натуральна деревина. Бренд випускає якісний ламінат 32 та 33 класу навантаження, товщина матеріалу від 6 до 12 мм. В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» представлені колекції з товщиною полотна від 8 мм, що достатньо для довговічної експлуатації в домашніх умовах.

Ламелі ламінату витримують високі навантаження. Завдяки наявності фасок та смуг, матеріал нагадує паркетну підлогу. Це робить дизайн приміщення дорогим, розкішним та престижним. Beauty Floor в Україні використовують для підлоги у приватних будинках, квартирах, офісах, торгових приміщеннях. У каталозі представлений широкий вибір малюнків та відтінків.

Верхній шар ламінату з Франції покривають спеціальними складами, які запобігають вигоранню. Відтінок зберігає свою інтенсивність протягом усього терміну експлуатації. Виробник гарантує 25 років безперебійної роботи підлогового покриття у домашніх умовах. Спеціальна система з'єднання «Clip 5G» забезпечує потужне кріплення ламелів, запобігаючи появі щілин від високих навантажень та ударів гострими предметами.

Читати все