Ламінат Kronoflooring (Кронофлоринг), Німеччина

Ламинат Krono Flooring в выставочном зале

Купити Ламінат «Kronoflooring» — в магазині «Світ Підлоги та Декору»

Ламінована підлога від німецької компанії Kronoflooring має здатний порадувати вас такими параметрами як висока якість та вишуканий дизайн. Даний ламінат легко укладати та обслуговувати, він також має антистатичний ефект, що допомагає відштовхувати бруд довше та скоротити кількість регулярних прибирань. Підстави моделей зроблено з особливо міцної плити, що сильно впливає на час життя ламінованої підлоги і замкових з'єднань.

Kronoflooring — це продукція найвищої якості, яка без особливих зусиль підкреслить класичний інтер'єр і дасть вам точне уявлення про красу та розкішність різноманітних порід дерева. Ламінат Kronoflooring має відмінність від моделей інших компаній нетиповим та цікавим малюнком, а також унікальною структурою поверхні.

Не тільки через зорові якості, навіть відчутно він здасться вам натуральною тесаною деревиною, але екземпляри від цієї німецької компанії, на відміну від дерева, прослужить вам набагато довше і набагато простіше в обслуговуванні. Купити ламінат у місті Києві ви можете через наш сайт, де ціни та багатий асортимент товару вас приємно потішить.

Читати все