Ламінат Wiparquet (Віпаркет)

Вибираючи ламінат в будинку або офіс, варто акцентувати увагу тільки на відомих виробниках. Одна з таких компаній — німецький бренд Wiparquet. Його продукція отримала безліч хвалебних відгуків зі сторони споживачів. Адже підлогове покриття Віпаркет відрізняється презентабельним зовнішнім виглядом, різноманітністю кольорів, довговічністю та відсутністю скрипів.

Особливості та переваги продукції Віпаркет

Ламінат Wiparquet

В асортименті Wiparquet п'ять колекцій, що відрізняються малюнком, товщиною та іншими характеристиками. Незалежно від обраної серії, користувач отримує:

  • довговічна підлога, що імітує натуральне дерево;
  • різноманітність колірних рішень (підходить для будь-яких кімнат незалежно від оздоблення стін);
  • захист від перепадів температур (ламінат має теплопровідність на рівні натурального дерева);
  • відсутність потреби частого ремонту (покриття служить багато років);
  • можливість вибору довговічного покриття для підлоги для дому або офісу;
  • простий догляд за поверхнею.

Переконатися в високій якості виробника вже встигли сотні тисяч покупців по всьому світу. Продукція Wiparquet експортується до багатьох країн. Також варто звернути увагу на абсолютну екологічну чистоту ламінату. Він виробляється з натуральних матеріалів, що робить його абсолютно безпечним для людського здоров'я.

Колекції Віпаркет та їх особливості

Ламінат Wiparquet випускається в 5 серіях. Колекція Naturale Authentic Brilliant має товщину в 8 мм, здатна прослужити 15 років в квартирі або 3-5 років в громадських приміщеннях (офіси, магазини). Naturale Authentic Chrome розрахована на використання в комерційних будівлях, має високий клас захисту від стиранності.

Naturale Authentic Grain+ здатна прослужити в квартирі або будинку до 30 років. При високих навантаженнях в громадських приміщеннях термін служби її становить до 5 років. Цей різновид має товщину 10 мм.

Колекції Xpedition № 1 і № 2 мають товщину 7&8; Вони призначені для використання в житлових будинках і квартирах, де здатні прослужити 15 років і більше.

Незалежно від обраної лінійки, покупець отримує високоякісне покриття, що підходить для встановлення будинку або в громадських будівлях.

Покупка ламінату від Віпаркет в Україні

Купити продукцію Wiparquet в Києві за кращими цінами ви зможете в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». На сайті представлені всі вищезгадані колекції, що дає вам можливість різноманітності вибору. Доставка здійснюється в будь-який регіон України.

Читати все