Ламінат Sensa (Сенса)

Продукція відомої німецької компанії Сенса високо цінується по всьому світу. Підлогове покриття не потребує особливого представлення, як і все німецьке. Ламінат Сенса відрізняється високою якістю, довговічністю та простотою монтажу. Матеріал має товщину від 8 до 12 міліметрів і виробляється в декількох колекціях.

Особливості покриття Sensa

Ламінат Sensa

Головна особливість матеріалу — тривалість служби та простота монтажу. При установці не використовується клей, а сам матеріал відмінно імітує фактуру дерева. Поверхня злегка шорстка, що дозволяє використовувати покриття на будь-якому об'єкті. Практика показала, що покриття для підлоги відмінно служить при встановленні в житлових приміщеннях, комерційних і громадських будівлях.

Серед переваг продукції бренду варто виділити:

  • довговічність служби (3-15 і більше років в залежності від колекції);
  • безклейовий спосіб кріплення;
  • простий спосіб монтажу (без спеціальної підготовки та інструменту);
  • відсутність скрипів під час експлуатації;
  • доступна ціна.

В асортименті виробника представлено кілька колекцій, тому можна легко знайти саме такий ламінат, який найкраще підійде для вашого об'єкта.

Колекції від виробника Sensa

Компанія Sensa пропонує покупцям одразу кілька колекцій. Незалежно від серії, забезпечується комфорт і тривала експлуатація. Для серії Colonial Vintage характерна товщина 8 мм, тривала експлуатація в житлових будинках (15 років) і 3 року в комерційних або громадських будівлях. Колекція Natural Prestige — це якісна імітація дерева товщиною 10 мм, служба до 30 років в квартирі і до 5 років в громадських будівлях.

Solido Elite — 6 варіантів кольору, високий клас стирання та служба до 15  Solido Perform має аналогічні характеристики, але більш насичені і яскраві кольори. Studio Essential — ламінат товщиною 10 мм з неймовірно тривалим терміном служби (30 років), а поверхню неможливо відрізнити від натуральної деревини. Dynamic Highlands & Precious Highlands — ламелі товщиною 12 мм, продукція використовується 15 років в житлових будинках і квартирах.

Покупка ламінату від Сенсу в Україні

Купити підлогове покриття Sensa жителі Києва та інших міст країни можуть в нашому інтернет магазині «Світ Підлоги та Декора». Відгуки про продукцію компанії Сенса завжди позитивні, тому ламінат поставляється в десятки країн.

У нас ви знайдете найповніший асортимент виробів німецького бренду за кращими цінами. Використовуючи якісний ламінат від нашого інтернет-магазину, ви забезпечуєте собі комфорт на роки вперед.

Читати все