Ламінат Alloc (Аллок)

12 
12 

Історія бренду Аллок розпочалася понад двадцять років тому. Саме цій норвезькій компанії належить винахід особливого кріплення з алюмінію, що використовується в ламінаті. Такий спосіб монтажу дозволив забезпечити надійну установку та можливість повторного використання ламелей.

Особливості продукції Alloc

Ламінат Alloc

Сучасні вироби від Alloc - це надійний ламінат, виготовлений за сучасними технологіями, повністю відповідний вимогам безпеки та екологічної чистоти. Це не просто голосні слова, так як численні відгуки покупців завжди мають позитивний характер. Замки для встановлення ламелей з'єднуються з дошкою без клею, що забезпечує максимальну екологічність.

Серед переваг продукції норвезького бренду варто наголосити на наступних:

  • висока міцність кріплень на розрив (від 850 до 1200 кг на погонний метр);
  • висока довговічність служби;
  • можливість повторного використання на новому об'єкті при переїзді (виробник заявляє, що ламелі можна використовувати повторно до 5 разів);
  • простота монтажу;
  • можливість кріплення на будь-яку поверхню.

Це далеко не повний список переваг. Щоб відчути їх все, варто встановити у себе в квартирі, будинку або офісі вироби від компанії Аллок.

Асортимент ламінату Alloc

Виробник пропонує три основні колекції ламінату. У кожній категорії десятки різновидів ламінату. Серія Stone імітує поверхню з каменю або плитки. При цьому зберігаються всі позитивні властивості дерева.

Серія Original— це найбільш затребуваний варіант, який підходить для будь-яких типів приміщень. Для нього характерні більше 50 варіантів декору, величезний вибір квітів, імітація різних порід дерева.

Для приміщень з високою прохідністю використовується колекція Grand Avenue. Вона характеризується екстрадлинними ламелями, тому встановлюється в офісах, аеропортах, ресторанах. Відрізняється високою надійністю: з легкістю витримує навантаження, тому встановлюється в приміщеннях з найвищою прохідністю.

Купівля якісного ламінату в будь-якому місті України

Всі вищеперелічені колекції ламінату жителі Києва та інших міст країни можуть вигідно купити в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». На сайті ви можете придбати надійну продукцію за кращими цінами. Ламінат відомого норвезького виробника Аллок прослужить тривалий час.

Незалежно від своїх переваг, в нашому асортименті ви знайдете саме те підлогове покриття, яке вам потрібно. На покупку надається гарантія від виробника.

Читати все