Ламінат Eurohome (Єврохоум), Німеччина

12 
12 

Німецька якість ламінату Eurohome

Німецький ламінат Eurohome, представлений в асортименті компанії «Світ Підлоги та Декору», імітує вигляд цінних порід дерева та кам'яних плит. Різні сорти дуба, гікорі та венге, сланці та пісковик з екзотичних країн впишуться у класичні та сучасні інтер'єри приміщень.

П'ять дизайнерських ліній товару фірми «Eurohome» (Німеччина) відрізняються завтовшки, розмірами, наявністю фаски в торцях панелі, кількістю одиниць в упаковці. Але всі відповідають 32 класу навантаження, що робить їх відповідним покриттям для підлоги в будь-якій квартирі та більшості офісів. Гарантія для комерційних приміщень – 3 роки, у квартирі він прослужить набагато довше, 12-15 років.

Купити ламінат Eurohome у Києві

Купити Eurohome ламінат можна в магазині «Світ Підлоги та Декору». Види, що мають фаску (монтажний паз) у торці планок, легко збираються самостійно, створюючи безшовний масив. Якщо фаска відсутня – укладання підлоги необхідно довірити професіоналам.

Наш Інтернет магазин розсилає товар по Україні. На фотографіях ви побачите зовнішній вигляд підлоги з пропонованої дошки, що ламінує. Упаковки містять від 6 до 9 планок. Довжини та ширина різні, що відбивається на вазі та площі готової підлоги.

Колекції ламінату Єврохоум

Ламінат Єврохоум поділяється на категорії:

  • Loft – 4 види (дерево венге та 3 сорти дуба). Фаски немає. Товщина 8 мм, розміри 1285 мм на 192 мм. В упаковці 9 панелей, загальна вага 16 кг, площа в зібраному вигляді 2,22 м. Найдешевша колекція фірми Eurohome.
  • Villa – колекція із 8 найменувань дубової деревини. Малюнок і колір характерні для дерев, що ростуть у Шервуді, Новій Англії, Сан Дієго, Сант Морісе, або назва підкреслює відтінок – Дуб Хакі, Крафт сірий. В упаковці 9 планок, вага 16 кг. Товщина 8 мм, розміри 1285х192 мм. Готова підлога займає 2,22 м. Фаска є.
  • Villa Grand -ndash; 4 різновиди дуба у класичних стилях (Монастирський, Пакгауз, Вибілений, Старий). Фаска вибрана, товщина 8 мм. Розмір дошки 1285х242 мм. В упаковці 8 штук, вага 17 кг, площа 2,48 м².
  • Catto – 4 види: Аренарія (піщаник), Кросстаун трафік, Індійський та Гімалайський сланці. Імітує кам'яні плити. Товщина 8 мм, з фаскою. Розміри 1285х327 мм. В упаковці 6 панелей, вага 20 кг. Площа 2,52 м².
  • Residence – в лінійці 4 типи ламінату, 2 види елітного дуба та 2 види гікорі. Цей тип продукції Eurohome товщі за інші – 10мм. Розміри стандартні 1285х192 мм. У упаковці 7 панелей, 12 кг. Площа 1,73 м². На даний момент діють знижки.

Вивчивши наші описи, порівнявши ціни та параметри, вибравши дизайн з можливих, ви зможете отримати підлогу німецької якості найближчим часом. Ламінат Eurohome зі складу компанії «Світ підлоги та декору» у Києві  можна онлайн, або за вказаними на сайті телефонами.

Читати все