Ламінат HDM (ХДМ)

12 
12 

Ламінат НDM (Хдм) виробництва Німеччини в даний час є найбезпечнішим і екологічно чистим ламінованим покриттям для підлоги, з усіх представлених на ринку Європи.

Виробником НDM враховано всі недоліки, які мають сучасні покриття для підлоги, в результаті при виготовленні продукції особлива увага приділена таким критеріям як:

  • екологічна безпека;
  • підвищене шумопоглинання;
  • оригінальний дизайн.

На звороті виробу вбудована звукопоглинаюча підкладка, яка виконана з дуже міцного матеріалу і нанесена зверху на шумоізоляційне покриття і має вигляд бджолиних сот.

Ламінат НDM купити у Києві

НDM можна використовувати в приміщеннях з підвищеною атмосферною вологістю завдяки використанню у виготовленні вологостійкої HDF плити з підвищеним рівнем щільності. Також потрапляння вологи в основу покриття виключається завдяки додатковій обробці замкових з'єднань.

Повна відсутність у виробі речовин, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини та навколишньому середовищу, є, мабуть, найбільш значущою перевагою даного покриття.

Дизайн, який має Ламінат НDM заслуговує на окрему увагу завдяки різноманітності стильних та оригінальних декорів. Окремо слід зазначити глянсовий ламінат, який створює відчуття глибини підлоги, соковитості, 3Д ефекту. Секрет створення такого матеріалу не спіткає досі жодним конкуруючим підприємством.

Не дивлячись на найвищий рівень якості, екологічної чистоти та унікальний дизайн, на ламінат HDM ціна доступна практично кожному споживачеві. Купити ламінат НDM можна у нашій організації. У нас представлений широкий вибір покриття для підлоги даної фірми-виробника.

Ламінат HDM: особливості та основні колекції

Екологічно чистий ламінат ХДМ виробляється концерном HDM GmbH з Німеччини за новою технологією, відмінною від методу виготовлення цього покриття для підлоги іншими виробниками. Новий спосіб, що отримав назву Elesgo, вже не передбачає використання розчинників, меламіну та пресування шарів матеріалу за великих температур.

Новий тип ламінату виготовляється за стандартом DIN EN 14978, розробленим спеціально для підлоги, що має поверхню з акрилату. Технологія Elesgo відрізняється тим, що акрилатна смола, що наноситься на декоративний шар, твердне під впливом електронного опромінення, утворюючи прозоре глянсове покриття високої міцності і дозволяючи отримувати закруглені фаски на гранях панелей.

На сьогоднішній день можна купити ламінат HDM більше 100 різних декорів, об'єднаних у 10 колекцій. Основними є:

  • Limited Edition V4s, до якої входять панелі 20 дизайнів, що імітують текстуру різного дерева (дуба, каштана, кумару та горіха) з мікрофаскою по периметру, що надає підлозі краси та ефекту натуральності;
  • Superglanz – Diele Sensitive, що включає 16 декорів з приголомшливою глянсовою поверхнею, що надає особливу глибину текстурі, стилізованій під деревину різних порід та лакове покриття;
  • Wellness (а також Wellness V4 з фаскою та Wellness Sensitive) — що об'єднують ламінатні дошки під різні породи дерева, камінь, мідь, платину та інші матеріали.

За найбільш доступною ціною ламінат HDM у Києві можна придбати в нашому інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору». Ми маємо гарний вибір дощок цього бренду з найпопулярніших колекцій. Купити ламінат ХДМ можуть не лише жителі Києва – ми доставимо товар до будь-якого регіону України.

Читати все