Ламінат My Step (Май Степ), Польща

Польський ламінат My Step

Польський ламінат My Step пропонує тільки різновиди малюнка дуба, зате якого! 16 позицій з іменами європейських міст та екзотичних лісів, що відображають особливості обробки деревини та фактуру деревних порід. На території Європи виростають кілька видів дуба, у світі їх понад 600. Але склад ґрунту змінює властивості та колір дерева навіть одного виду, що виріс у різних місцях. Тому така різноманітність відтінків.

Крім багатої класичної палітри, продукція фірми «Май степ» із Польщі відрізняється підвищеним класом міцності – 33. Їхні ламіновані мостини служать без втрати зовнішнього вигляду 7-8 років у магазинах, приймальних, навіть шкільних коридорах – скрізь, де потік людей постійний та посилений. У квартирі ці підлоги практично вічні. до 25 років бездоганної безпеки. Ви можете щодня відбивати чечітку на ламінаті my step і не боятися його зіпсувати.

Дві лінії ламінату фірми My Step

Фірма My Step випускає два типи ламінованого покриття для підлоги:

  • Terra – дизайн у стилі європейської класики. Міста мрії – Рим, Тоскана, Сорренто, Відень… Їх особливості роботи з деревом та вплив клімату протягом століть. Товщина планки 8 мм, розміри 1380х159 мм. Фаска 4V для з'єднання «у замок». В упаковці 9 одиниць продукції, загальна вага 14 кг. Площа 1,97 м².
  • Forest – придбавши будь-який із 8 типів цієї лінійки, ви отримаєте екзотику лісів планети. Конго, Аляска, Тайга, Амазонка – там теж ростуть дуби, і вони дуже відрізняються один від одного. Стандартні типорозміри «Фореста» – 1380х193 мм, при товщині 8 мм. Упаковка з 8 планок важить 14 кг і покриє площу підлоги в 2,13 м2. Також є фаска.

Палітра ламінату «травень степ» одна з найширших в асортименті фірми «Світ Підлоги та Декору». При цьому його ціна відноситься до середньої категорії, що дивно при такій високій якості. Дуже популярний та ходовий товар у нашому інтернет-магазині!

Купити ламінат My Step у Києві

Замовити ламінат My Step у Києві можна у нас в офісі, по телефону або онлайн – як вам буде зручно. Оплата у гривнях, вартість вказана під кожною позицією товару. Як правило, вона однакова у всій лінії. Співпрацюємо з будівельними організаціями та приватними особами. Можливе пересилання Україною. Слідкуйте за новинками, що періодично з'являються, і не втрачайте знижки!

Читати все