Ламинат Swiss House (Свисс Хаус), Германия

Німецька якість ламінату Swiss House

Ще одна фірма з Німеччини, що випускає ламінат – Swiss House. Її продукція в асортименті «Світу Підлоги та Декору» представлено 12 позиціями. Дві з них імітують горіх, решта – дуб різних порід та місць проростання.

Назва колекції «Normann», всі позиції об'єднані загальними розмірами. Клас навантаження підвищений – 33. У приміщеннях з активним рухом людей цей ламінат простоить без змін зовнішнього вигляду та пошкоджень до 8 років. Гарантія від виробника на використання його в умовах приватного будинку або квартири. практично вічність. Але рідко хто хоче жити в тому самому інтер'єрі десятиліттями. І наступна заміна підлоги буде з естетичних міркувань, а не через втрату якості покриття. Ціна за квадратний метр цілком доступна, можете переконатись самі.

Ідеальна текстура ламінату Свісс Хаус Норманн

Характерною особливістю ламінату Свісс Хаус «Норманн» є чіткий дерев'яний малюнок в будь-якому з товарів колекції, будь то темний Дуб. або золотисто-коричневий Горіх «Престиж». Колірне різноманіття від блідо-бежевого (Дуб «Орестано») до темно-коричневого (Горіх Американський) і темно-сірого (Дуб «Гельсінкі»).

Розміри у ламінату Swiss House стандартні для більшості покриттів для підлоги, що випускаються в світі: 1380х193 мм при товщині 8 мм. Тип фаски 4V дозволить комбінувати його з подібною за класом продукцією інших колекцій та фірм у потрібному вам поєднанні. В упаковці 8 смуг загальною площею 2,13 м² та вагою 14 кг, що теж стандартно.

Купити ламінат Свісс Хаус в Україні

Замовити ламінат Swiss House для монтажу підлоги в офісі, магазині, танцкласі або вдома можуть приватні особи та організації. При дотриманні технології укладання (вирівнювання основи, підкладка та акуратне складання) ці підлоги залишаться бездоганними надовго. Їм не страшні вологе прибирання, інтенсивний рух, температурні коливання у приміщенні.

Купити у Києві продукцію «Свісс Хаус» можна у нас. Інтернет-магазин фірми «Світ Підлоги та Декору» працює з клієнтами та пересилає куплений товар у всі населені пункти України, куди можуть дістатися компанії-перевізники.

Читати все