Ламінат Egger (Еггер), Німеччина

Ламінат Еггер (Країна виробник – Німеччина)

Ламінат Egger у виставковому залі

Ламінат Еггер виробляється в Німеччині з використанням новітніх матеріалів, завдяки яким значно збільшилися його надійність і довговічність. Ламінат від Egger майже немає конкурентів, адже його декори відрізняються чудовою виразністю фактур різних порід дерева.

Структура ламінату Egger включає кілька шарів лаку, що ефективно відображає ультрафіолет, що перешкоджає зносу цього покриття для підлоги і появі механічних пошкоджень. Купити ламінат Egger можна лише за те, що виробник дає гарантію на свою продукцію терміном від 15 до 25 років. Такий тривалий термін гарантованої безпеки ламінату Еггер можна вважати кращим доказом якості ламінату. Ламінат Egger – ідеальний вибір для приміщень, де важлива особлива зносостійкість, покриття піддається постійним навантаженням. Але на цьому переваги, які має ламінат Egger, не закінчується.

Ламінат Egger, ціна якого не здатна налякати потенційного покупця, має особливу міцність. Безперечними перевагами такого покриття, як ламінат Egger (Київ) є використання наступних інноваційних технологій:

  • система Silenzio призначена для звукоізоляції;
  • технологія JUST clic! замкова, тому ламінат монтується швидко та просто;
  • спеціальне покриття Quell-Stopp, нанесене на зворотний бік панелей ламінату, надійно захищає його від вологи.< /span>

Все це доповнено чудовим вибором декорів, представлених у колекціях Еггер, ознайомитись з якими можна в нашому магазині.

У нас можна купити ламінат Egger для приміщень різних типів – дитячої, кухні, кабінету, спальні, конференц-залу чи торгового комплексу. Ціна на ламінат Egger є цілком демократичною.

Купити ламінат Egger у Києві

Читати все