Ламінат Star Collection (Стар Коллекшн), Німеччина

Німецька торгова марка Star Collection  взяла найкраще із досвіду роботи швейцарської компанії з виробництва ламінатного покриття Kronotex. Німецькі представники суворо дотримуються торгових традицій цієї компанії, дотримуючись високих вимог до якості продукції, оберігаючи репутацію Kronotex

Найкращі колекції Star Collection 

Ламінат star collection, завдяки різноманітності відтінків кольору, унікальному дизайну структури покриття, стане прикрасою як житлових приміщень, так і громадських будівель, кафе, офісу, виставкового залу або конференц-залу. Висока опірність до стирання дозволяє зберігати малюнок покриття для підлоги навіть при великій кількості проходжень по ній.

Ламінат star collection у Києві та по Україні представляє наш інтернет-магазин.

Колекція Aquarius можна ідентифікувати з паркетною дошкою, дизайн поверхні важко відрізнити від натурального дерева, як візуально, так і навпомацки.

Теплоту та красу дерева, його екологічність передасть ламінат Оріон, який рекомендований особливо для лікувальних та дитячих закладів.

Любителям досконалості буде до вподоби підлогове покриття Геркулес, в якому компанія втілила свої найкращі мрії.

Ексклюзивно та неповторно виглядає колекція Таурус, яка поєднала класику та можливість створювати суперсучасні композиції.

Основні переваги

Серед унікальних якостей ламінату star collection не викликають жодних претензій покупців можна відзначити:

  • стійкість до стирання;
  • вологостійкість;
  • довговічність до 15-ти років;
  • надійність замкової системи  Express Clic System;
  • простота та легкість укладання.

Ціни на ламінат старих колекшин є більшими, ніж демократичними, що є важливим плюсом даної колекції.

Купити ламінат star collection у нашому інтернет-магазині за оптовою та роздрібною ціною з доставкою у будь-який регіон України.

Читати все