Ламінат Aller (Аллер), Австрія

Торгова марка австрійської компанії Kaindl Floor House, яка розпочала своє існування ще у 1897 році, відома у всьому світі. Зальцбурзький Центр Kaindl став маленькою державою, в якій мешкають дизайнери, експерти, проходять всесвітні семінари та діє постійна виставка підлогових покриттів. Тільки тут можна познайомитися з останніми новинками та ідеями торгового будинку Kaindl.

Ламінат Aller - основна лінія компанії Kaindl

Ламінат Aller відомий у світі як підлогове покриття, якість якого перевірена часом.

Колекція Aller унікальна своїм декором, структурою, покриття для підлоги Aller наповнюють приміщення вишуканістю і благородством.  Дивовижна імітація натурального дерева дарує тепло та затишок, природність та природність покриття здатні задовольнити запити найвибагливіших покупців.

Цікавим фактом є те, що колекція Aller створювалася з орієнтацією на американських та канадських покупців, при цьому був врахований і клімат. цих областей.

Родзинкою колекції є трендовий формат планки, притаманний лише Aller.

Якість та надійність – візитна картка Aller

Підлога, вкрита ламінатом Aller, не страшна  ні спека, ні підвищена вологість, ні холод, ні сухе повітря. Висока якість австрійського покриття підтверджена сертифікатами європейських стандартів.

Перевагою цього покриття є:

  • висока екологічність, забезпечена натуральними лісовими масивами;
  • простота укладання, яку забезпечує безклейова система; шумопоглинання під час ходьби забезпечує нестандартна товщина покриття;
  • пожежостійкість;
  • високий захист від механічних пошкоджень гарантує стійкий, міцний верхній шар покриття.

Висока якість, ексклюзивний дизайн та простота укладання та догляду принесли покриттю Aller у 2009 звання кращого ламінату року.

Ціни на ламінат алер досить демократичні, завдяки чому покриття стало   світовим брендом.

Ламінат aller у Києві представлений широким асортиментом на сайті інтернет-магазину «Світ Підлоги та Декору».

Купити ламінат aller доступно за оптовими та роздрібними цінами з доставкою в будь-який куточок України.

Читати все