Штори з ламбрекеном на замовлення (дизайн та пошиття)

штори на люверсах

Оригінальність та вишуканість штор з ламбрекенами

Слово «ламбрекен» перекладається як «прикраса». Замовити штори з ламбрекеном в нашій студії можна як за готовими зразками, так і за індивідуальним пошиттям з певними побажаннями.

 

Спочатку, перші нариси драпірованої тканини, що нагадують на вигляд ламбрекен, призначалися для того, щоб приховати видимість карниза. Через деякий час вони набули певного значення, як декорування вікон. На сьогоднішній день досить часто використовуються штори з ламбрекеном на замовлення, як у квартирних приміщеннях, так і в театрах, ресторанах, оскільки надають їм ефектнішого і більш ошатного зовнішньому вигляду.

Можливі різновиди пошиття штор з ламбрекеном:

  • Звичайний ламбрекен зі складанням призначається для кріплення до всіх видів карнизів. Він чудово виглядає на вікнах, здійснює завершальну роль у загальній композиції. Може бути різної висоти та кольорового рішення.
  • М'який ламбрекен виготовляється з тканин, що струмують. Вони можуть бути однотонними та з візерунчастими. Прекрасно виглядають на вікнах спальної або вітальні, витриманої в класичному стилі. Можуть також непогано виглядати в дверному отворі, як прямокутної, арочної, так хвилеподібної та іншої форми.
  • Жорсткий ламбрекен ідеально вписується у дитячу кімнату. Він виготовляється із щільних шторних тканин. Створює в кімнаті затишок та завершеність. Нижній край такого ламбрекену може бути фігурним чи прямокутним. Його можна прикрашати за допомогою бахром, декорованих шнурів або тасьми.
  • Перекидний ламбрекен має досить ніжний і водночас скромний витриманий вигляд. Він чудово підійде для кухні, віддаючи їй оригінальність.
  • Комбінований ламбрекен виготовляється одночасно із жорстких та м'яких тканин. Він підходить для просторих приміщень.
  • Ажурний ламбрекен має модний і одночасно елегантний зовнішній вигляд, створює вигляд приміщення з ексклюзивністю.

Чому вигідно замовляти штори з ламбрекеном у нас?

Всі різновиди дизайн штор-ламбрекенів у нашій студії виготовляються висококваліфікованими дизайнерами, тому мають свою красу і неповторність.

Наш інтернет-магазин надає можливість послуги під назвою пошиття штор з ламбрекеном на будь-який смак, колір, фасон та розмір на замовлення.

У нашому каталозі надається великий вибір штор з ламбрекенами, декорованими за допомогою тасьми, облямівки, оборки, бахроми. Ошатності та багатого зовнішнього вигляду надають приміщенню ламбрекени з підхватом. Вони виготовляються з тим самим стилем, що і штори з тюлями, тому чудово доповнюють і завершують цю композицію.

Штори з ламбрекеном на замовлення в Києві і не тільки користуються особливим попитом, тому всіляко виконуються нашими дизайнерами з величезним завзяттям і професіоналізмом для вікон будь-яких розмірів, варто тільки звернеться до нас за допомогою! Ми все зробимо для того, щоб створити красу та затишок для вас!

Приклади штори з лабрекеном на замовлення

Замовити штори у нас у салоні – дуже просто!

1. Виїзд дизайнера чи візит до салону

2. Підбір матеріалів

3. Індивідуальний дизайн

4. Пошиття штор

5. Монтаж карнизів

6. Навіс готових виробів

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все