Види штор

Плануючи інтер'єр нового приміщення або зміну іміджу старого, слід ретельно продумати дизайн штор. Нові гардини здатні змінити зовнішній вигляд кімнати до невпізнання.

Декілька років тому роль віконного покриття полягала в прихованні особистого життя від сторонніх очей, але в сучасному світі гардини стали ексклюзивною прикрасою приміщення. При цьому штори забезпечують звукозахист та регулювання інтенсивності світла у приміщенні.

Вибір гардин залежить від їхнього призначення

Створити ексклюзивний інтер'єр у вітальні чи спальні, кухні чи кабінеті чи перетворити стиль дитячої кімнати допоможуть штори.

Вибір гардин залежить від особистого смаку та площі вікон та приміщення. Задовольнити фантазії замовників, які не знайшли штори на свій смак, допоможуть дизайнери нашого магазину «Світ підлоги та Декору», вони створять гардини на індивідуальне замовлення.

Декор вікон у громадських місцях спрямований на залучення клієнтів, які цінують затишок та красу. За допомогою штор можна не тільки прикрашати вікна, а й формувати різні зони в одному приміщенні, прикрашати прорізи дверей. Основними вимогами для штор у громадських місцях є зносостійкість та стійкість до вогню.

Віконні покриття для кухні відрізняються простотою та забезпеченням підходу до вікна. Незалежно від кольору, фактури тканини та моделі фіранок, головне призначення кухонних гардин – створювати затишок та дарувати спокій після трудового дня.

Наші консультанти-дизайнери допоможуть створити особливий світ у дитячій кімнаті з урахуванням усіх побажань щодо дизайну та цінових вимог.

Штори та стиль будинку

Текстильна промисловість пропонує величезну різноманітність матеріалів для пошиття гардин, які вписуються в будь-який стиль кімнати:

  • класичний;
  • римська;
  • італійська;
  • французька;
  • англійська та інші.

- Любителі мінімалізму задовольнять свої смаки при покупці римських штор, які чудово впишуться в інтер'єр кухні або кімнати в стилі ганьби-тік.

- Особливий шик приміщенню зі старовинними меблями, каміном, різьбленими орнаментами додадуть англійські штори. Тяжкий оксамит, витончена парча, шикарні ламбрекени – ось основні символи цього стилю.

– Купити штори у стилі Італії, які переносять у світ краси та витонченості, в їх основі лежить багатошаровість, легкість, витонченість.

– Французькі гардини, ціни яких залежать від матеріалу та безлічі оздоблення, перенесуть у світ королівських покоїв.

– Японські штори, представлені в каталозі магазину «Світ Підлоги та Декору», виготовлені з дотриманням усіх вимог східної культури.

– Австрійські штори, ціна яких формується фактурою пишних фіранок та шириною штор зі складками, прикрасять не лише вітальню, а й справжній палац.

Легкі мереживні, витіюваті зі складною конфігурацією ламбрекени використовуються практично у всіх видах гардин.

Продаж штор та гардин в інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» здійснюється за заявкою, зробленою за телефоном з будь-якого куточка України. Прекрасні віконні покриття будуть доставлені зручним замовнику перевізником та перетворять ваше приміщення.

Ціни на гардини, які представлені в каталозі нашого магазину, вас приємно здивують.

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все