Карнизи для штор

Карнизи є важливим елементом декору. Вибір моделей та ціни на карнизи.

Для оформлення вікон, крім штор, важливу роль відіграють карнизи. Якщо звернутися до історії, то можна зрозуміти, що перш за все карниз служить для утримання штори. І лише згодом карнизи стали елементом декору.

Купити карнизи для штор не буде великою проблемою, адже вартість карнизу в Україні є досить невисокою.

Для того щоб правильно вибрати потрібний карниз, спочатку потрібно визначитися з тим, які види карнизів бувають і надалі вивчити ціни на карнизи у Києві та по всій Україні.

За способом кріплення до площини розрізняють настінні та стельові карнизи. За матеріалом карнизи бувають дерев'яні, пластикові, металеві та комбіновані. На вигляд карнизи діляться на струнні, багетні, круглі та інші.

Карниз та штори на замовлення – ідеальний тандем.

Стельові карнизи надають можливість візуального підняття стелі. У такому випадку тканина штор і завіса дуже гарно струмує зі стелі. Стельові карнизи можна дуже гарно сховати у спеціальній ніші. Ніша стане цікавим рішенням, тому що можливе її виконання і зі світлодіодним підсвічуванням.

Крім ніші, приховати кріплення можна за допомогою багетного карнизу. Зовнішній вигляд багета може бути найрізноманітнішим: від позолоти та дерев'яної різьби до мармурового покриття та тканинного.

Круглий карниз-штанга незважаючи на простоту, дуже витончено виглядає зі шторами-люверсами, адже кільця таких штор одягаються прямо на карниз.

Прекрасно прикрасить ваш інтер'єр кований карниз-штанга з химерними кованими деталями.

Цікаві рішення пропонують кутові та гнучкі карнизи. Такі карнизи дозволяють завісити арки дверних прорізів портьєрами та встановити балдахін над ліжком. Прекрасне рішення для шанувальників класичного та історичного стилю в інтер'єрі.

Інтернет магазин карнизів, як вибрати правильно

Перше, на що слід звернути увагу при виборі виробу - це його надійність. Карнизи, перш за все, повинні бути безпечними, а це означає, що вони повинні бути досить важкими, щоб утримати вагу портьєри або штор.

Наступним моментом є єдність композиції. Якщо купити карниз для штор не прихований, він повинен поєднуватися зі шторами і вписуватися в загальний стиль кімнати.

Вигляд штор відіграє велике значення під час виборів карнизів. Так, якщо ви плануєте разом із шторами повісити і тюль, то вам знадобиться двоярусний карниз, для ламбрекенів знадобиться додатковий ряд із гачками.

Вибір карнизу – досить відповідальне рішення, від якого залежить гармонія в інтер'єрі та загальне сприйняття кімнати. Слід пам'ятати, що невдало обраний карниз здатний звести нанівець, і шикарний ремонт, і зі смаком обстановку. Крім того, вибираючи карниз, в першу чергу, потрібно думати про те, чи витримає він вагу порт'єри або штор і наскільки його постійне перебування над головою буде безпечним.

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все