Тканини для штор

Важко уявити собі приміщення, в якому віконні отвори не закриті шторами, гардинами, портьєрами чи тюлями.

Майстерно підібрана комбінація тканин здатна творити дива перетворення в інтер'єрі приміщення, головне вибрати матеріал в одному стилі. Тканини для штор можуть бути легкими, як батист, і важкими, як оксамит, чудовими, як атлас, і простими, як ситець, проте їх усіх поєднує одне – витонченість.

Інтернет-магазин «Світ підлоги та Декору» пропонує елітні тканини для штор – великий вибір різноманітних колекцій, кожна з яких є унікальною.

Тканини для штор: різноманітність та вишуканість

Інтернет-магазин тканин для штор «Світ підлоги та Декору» дивує різноманітністю колекцій із багатьох країн світу.

  • 5 Авеню з Італії захоплює парчовими палацовими портьєрами та жакардовими полотнами, мистецтво виготовлення яких відоме ще з історичних часів.
  • CTS колекція вражає ворсистими тканинами, жакардовими малюнками та розкішністю атласу. Купити тканину для штор у Києві цієї колекції і можна сміливо перетворити інтер'єр приміщення, наповнивши його палацовою величчю та вишуканістю.
  • Колекції тканин Pinella із Туреччини та Rich із Європи чудово лягають при пошитті ламбрекенів, виглядають особливо велично, візуально збільшуючи приміщення, зачаровуючи переливами кольорів та кольорів.
  • Суворі гардини з колекцій - італійської Via Roma та турецької Vicenzo стануть окрасою суворого офісу або ділового кабінету, чудово підійдуть для кімнат у стилі хай-тек та мінімалізму.
  • Тканини Damas Royal з Франції та американські Green House у будь-яке приміщення внесуть віяння весни, літа, багато світла та легкості. Витончені, світлі тони тканин чудово вписуються в інтер'єр спалень, віталень або дачних приміщень.
  • Турецькі тканини колекцій Berloni, Arno сподобаються шанувальникам класики та модерну. Геометричні візерунки, правильні лінії, чорно-білі орнаменти стали основою цих колекцій.

В інтернет-магазині «Світ підлоги та Декору» здійснюється продаж тканин для штор оптом та в роздріб, розробка дизайну пошиття штор за індивідуальним проектом, з доставкою до будь-якого населеного пункту України, для цього достатньо залишити зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном. Професійні консультанти передзвонять вам протягом доби, уточнять малюнок тканини, метраж, під час замовлення пошиття продемонструють малюнок або фото майбутніх віконних покриттів.

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все