Жалюзі на вікна

Стильні, зручні у використанні, багатофункціональні жалюзі на вікна завоювали визнання на ринку віконних покриттів з першої миті своєї появи.

Чим же такі гарні жалюзі і який вид вибрати?

Жалюзі для вікон, скляних стін випускаються двома видами – горизонтальні та вертикальні, кожен із яких має свої індивідуальні переваги.

Види жалюзі, їх колірна гама, індивідуальні розміри здатні задовольнити найвишуканіші смаки споживачів.

Горизонтально розташовані смужки дозволяють кріпити віконні покриття впритул до скла, окремо до кожної рами, навіть під кватирку, що дуже зручно при відкритті вікна. Горизонтальні жалюзі можна піднімати і опускати, фіксуючи їх на потрібній висоті, регулюючи інтенсивність світла поворотом смуг, і все це робиться із застосуванням маленького ланцюжка. При відкритті пластикового вікна у похилому положенні жалюзі не провисають, не сповзають.

Однак, горизонтальні жалюзі не повністю ідеальні - у разі поломки однієї смуги доведеться повністю міняти покриття.

Вертикальне розташування полотна, за допомогою якого можна регулювати потік сонячних променів у приміщенні, стане альтернативою штор та тюлі. Унікальністю цього виду жалюзі є можливість регулювати сонячне світло кутом нахилу смуг-ламелів.

Залежно від площі приміщення та розмірів вікна вибирається і ширина ламелі. Легка заміна вертикальної смуги у разі пошкодження є однією з переваг жалюзі.

Основним недоліком вертикальних жалюзі є обмеження доступу до вікна, особливо якщо ламелі розташовані від стелі до підлоги. За такими шторами не поставиш квіти, які потребують частого поливу.

Наскільки практичні чудо-покриття для вікон

На відміну від тканинних штор жалюзі, матеріал яких просочений спеціальним складом, мають низку унікальних переваг:

  • вони стійкі до статичних дій;
  • не бояться вигоряння та не жовтіють;
  • мають пилевідштовхуючий ефект;
  • легкі у догляді, достатньо пройтися ними пилососом або протерти вологою серветкою у разі появи плями;

Установка жалюзі перетворює інтер'єр приміщення, дизайн кімнат набуде стильності та сучасності. Поздовжні смуги візуально збільшать висоту стелі, приміщення виглядатиме просторіше та світліше.

Купити жалюзі у Києві різноманітних форм, розмірів та забарвлень пропонує інтернет-магазин «Світ підлоги та Декору».

Колір жалюзі можна підібрати під колірну палітру віконних рам або інтер'єру приміщення.

Замовити жалюзі Київ та всі області України можуть, не виходячи з дому, телефоном або залишивши заявку на сайті магазину. Фахівці-консультанти зв'яжуться з вами протягом доби, допоможуть розрахувати розміри та оформлять замовлення, при цьому дадуть відповіді на всі питання щодо кріплення жалюзі. Замовлені штори на вікна, разом із супутніми деталями, будуть доставлені до вашого населеного пункту, а у Києві – під під'їзд.

Жалюзі, ціна яких залежить від виду, матеріалу, ширини ламелів, можна придбати за оптовими та роздрібними цінами.

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все