Горизонтальні

Горизонтальні жалюзі Жалюзі заслужено популярні, як простий та елегантний спосіб регулювання природного освітлення у приміщенні. Управління доступне навіть дитині, а вибір кольорів, форм та матеріалів прикрасить будь-який інтер'єр. Горизонтальні жалюзі забезпечують надійний захист від сонячного світла, вони функціональні, практичні та доступні кожному.

Переваги горизонтальних жалюзі?

Купуючи горизонтальні жалюзі у нашому салоні, Ви отримуєте такі переваги:

  • Заощаджуйте кошти, тому що вартість горизонтальних жалюзі - одна з найдоступніших серед усіх видів пристроїв для захисту від світла;
  • Захищаєте приміщення від надмірного нагрівання, чим зменшуєте споживання електроенергії кондиціонером, а отже отримуєте додаткову економію;
  • Захищаєте приміщення від сторонніх поглядів;
  • Підвищуєте рівень комфорту – керувати природним освітленням з вікон стає легко та зручно.

Зробити у нас замовлення на жалюзі горизонтальні.
Відмінне рішення, для вікон оптимальне!
Виготовлення, монтаж, доступна ціна -
Змонтуємо не жалюзі, а прикрасу вікна!

Як вибрати горизонтальні жалюзі, щоб ціна була нижчою за якість?

Ми пропонуємо замовити горизонтальні жалюзі, ціна на які підійде для облаштування світлозахисту вікон з будь-яким бюджетом, а якість задовольнить найвищі вимоги:

  1. з ламелями із алюмінію;
  2. із системою управління Venus;
  3. з ламелями із дерева;
  4. тканинні горизонтальні.

З ламелями з алюмінію

Ламель виготовляють із легкого та міцного матеріалу, яким є алюміній. Зовні ламелі покривають полімерним складом. Барвники забезпечують широку гаму кольорів і захищають від впливу зовнішніх факторів. Каталог доступних рішень, які можна замовити у нас, дозволяє зробити вибір із безлічі варіантів. Використовуються ламелі шириною 16 та 25 мм.

Купити їх у нашому магазині можна недорого – вартість невисока, тому що це оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості. Але про горизонтальні алюмінієві вироби не можна сказати, що дешеві - означає ненадійні. Це якісне та практичне рішення, зручне у повсякденному користуванні.

Кріплення здійснюється як до верху віконного прорізу, так і до рами склопакетів без втрати герметичності та зменшення функціональності.

Якщо бажаєте замовити придатні для Вашого інтер'єру горизонтальні жалюзі, фото зроблених робіт допоможе визначитися з оптимальним рішенням.

Із системою управління Venus

Завдяки системі керування Venus забезпечується примикання до рами, кут нахилу рами вікна не впливає на положення пристрою. Відсутнє їх провисання та спрощується процес регулювання освітленості. Ламелі повертаються, піднімаються і опускаються одним єдиним ланцюжком. Вона також фіксує їх у потрібному рівні. Використовуються ламелі шириною 16 та 25 мм.

Можна встановити на кожній стулці вікна. Перекриється лише скляна частина – утвориться враження єдиного цілого з рамою. Можна підібрати колір, аналогічний віконній рамі. Фото та малюнки наочно пояснюють, як можна кріпити такі вироби.

Купити горизонтальні жалюзі для пластикових вікон із системою Venus – відмінне рішення. Вікно виглядатиме елегантно та стильно – відсутні звичні мотузки та палиці для кріплення не порушать гармонійності зовнішнього вигляду.

З ламелями з дерева

Замовити виконання з дерева коштує недешево. Але ціни виправдані використанням натурального дерева при виготовленні ламелей. Вони відмінно доповнять багатий інтер'єр із дорогими дерев'яними меблями, логічно завершать єдність оформлення стилю. Фотогалерея доводить елегантність та гармонійність подібних рішень, які можна купити у нашому магазині.

Використовують ламелі завширшки 25 або 50 мм. Гама кольорів широка – це дає можливість замовити дерев'яні пристрої, аналогічні кольору меблів.

Тканинні горизонтальні

Горизонтальне розташування матер'яних виробів передбачає механізм підйому паралельно підлозі. Використовуються тканини різноманітної текстури та кольору залежно від вимог до рівня пропускання світла. Ганчіркові світлозахисні пристрої ідеально поєднуються з класичними шторами.

Де вигідно купити горизонтальні жалюзі у Києві?

Ми продаємо та встановлюємо жалюзі горизонтальні, Київ, як і вся Україна, переконалися як наші послуги. Працюємо оперативно та відповідаємо за свою роботу – продаж та монтаж відбуваються комфортно для клієнта. Бажаєте підібрати та купити жалюзі на вікна - горизонтальні чи вертикальні? Ми запропонуємо найкращі ціни та швидку доставку!

Приклади горизонтальних жалюзі на замовлення

Замовити штори у нас у салоні – дуже просто!

1. Виїзд дизайнера чи візит до салону

2. Підбір матеріалів

3. Індивідуальний дизайн

4. Пошиття штор

5. Монтаж карнизів

6. Навіс готових виробів

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все