Штори на арку на замовлення (дизайн та пошиття)

штори на люверсах

Арочні штори – фантазія та дизайнерське рішення

Арочні штори є своєрідним полем фантазії дизайнера. Проте в даному випадку на нього лягає велика відповідальність за загальну картину приміщення в кінцевому результаті, тому варто замовити арочні штори лише у справжніх фахівців своєї справи. Вони можуть бути виготовлені за формою вікна, щоб повністю його закривати, а можуть тільки підкреслювати віконний отвір.

 

Незважаючи на те, що сучасні журнали та інтернет пропонують безліч майстер-класів із самостійного пошиття арочних штор, найкраще замовляти арочні штори у професіоналів, які працюють у нашій галереї.

Як правильно вибрати дизайн арочних вікон

Безперечно, арочні вікна є перевагою будь-якого приміщення, будь то квартира чи офіс. Але для того, щоб вони мали стильний та ефектний зовнішній вигляд, слід пошити штори на замовлення.

Всі переваги арочних вікон на перший погляд можуть створити багато проблем при їх оформленні. Насамперед потрібно правильно скласти виміри арочних отворів, а потім визначиться з карнизом – чи буде він встановлений усередині віконного отвору чи над ними на кронштейнах. Можна також за допомогою професіоналів замовити гнутий карниз, який повторював би форму арки і декоративними тримачами.

Якщо арочне вікно виходить на сонячну сторону, то варто залишати свій вибір на користь штори у світлих відтінках або яскраво-холодних.

Якщо арочне вікно виходить на неосвітлену сторону, тоді пошиття арочних штор потрібно здійснювати у сонячних та теплих розквітах. Саме це допоможе компенсувати недостатній сонячний колір.

Також перед тим, як звернеться за допомогою до наших фахівців і замовити арочні штори – пошиття, вам потрібно визначиться наскільки часто ви користуватиметеся даним вікном, чи відриватимете стулку, ставитимете на підвіконня горщики з квітами чи ні.

Найбільш поширені композиційні рішення для пошиття арочних штор:

  1. У стилі мінімалізму чудово виглядатиме завіса зі спрощеної напівпрозорої тканини. Вона надасть легкості та свободи інтер'єру приміщення. Для цього підійде шифон чи легка органза.
  2. Штори в італійському стилі, які підбираються підхватами, особливі тим, що два портьєри рівномірно розподіляються по ширині карнизу овальної форми. Ідеальним рішенням даного випадку буде яскрава штора з атласу або шовку.
  3. Класична штора із багатьох шарів текстилю на дугоподібному карнизі. Для цього підійдуть жорсткі штори із ламбрекенами.
  4. Штори з перехрещеннями здатні підкреслити оригінальність та неординарність форми вікна. Вони чудово гармонують у комплексі легкої тюлі та щільної штори, при цьому перехрещуючись між собою рівномірно.
  5. Штора-плісе здатна точно повторити форму аркового вікна, при цьому доповнюючи інтер'єр кімнати. Для такого задуму ідеально підійде комбінація із шифону чи важкої завіси чи класичним ламбрекеном.

Спеціалісти нашої галереї завжди і з великим задоволенням допоможуть вам вибрати найбільш оптимальний варіант арочних штор, при цьому дадуть вам цінні дизайнерські поради на додаток до якості виконаної роботи.

Оригінальність інтер'єру з арочними шторами

Ще з давніх-давен приміщення з арочними вікнами символізувало багатство і підкреслювало статус свого власника. Що ж до сучасності, то вони і зараз відрізняються дорожнечею і незвичайністю порівняно із звичайними прямокутними вікнами. Підібрати особливий дизайн вікон, що підкреслює, вам неодмінно допоможуть фахівці галереї «Світ підлоги та Декору», якщо ви вирішите замовити арочні штори.

Які штори підійдуть для арочних вікон?

Арочним вікнам властиво оформлення практично всіма можливими видами штор. Тут головне керуватися принципом: гармонія та поєднання з рештою складових інтер'єру приміщення. Хорошим прикладом для спальні є арочні штори, виконані у французькому або австрійському стилі з декорованими складками.

Арочні вікна чудово поєднуються з короткими та довгими шторами, головне, щоб замовлення арочних штор було здійснено в нашій галереї за допомогою знаючих фахівців-дизайнерів. Наприклад, стандартним і більш сучасним оформленням таких вікон є комбіновані комбінації з гардин і портьєр, причому гардини виготовляються з щільних тканин, а портьєр з м'якої і напівпрозорої.

Пошиття арочних штор у галереї «Світ підлоги та Декору», неодмінно гарантує високу якість, смак, стиль та неперевершений дизайн. Наші фахівці також можуть надати можливість вибору для ваших арочних вікон штор із оформленням внахлест. Таке оригінальне оформлення здійснюється за допомогою двох тканинних полотен, що збираються рівномірно по обидва боки за допомогою декорованих власників. Тут вибір може падати, як на щільні, так і на легкі та повітряні матеріали, за бажанням, головне, щоб вони гармоніювали один з одним у колірному рішенні.

Щоб пошити арочні штори якісно та красиво, а при цьому за оптимальними цінами, вам варто звернутися за допомогою до наших висококваліфікованих дизайнерів. Саме вони допоможуть вам визначитися з вибором так, щоб ваші вікна виглядали якомога вигідніше, багатше і практичніше.

Одним з оригінальних рішень для арочних вікон є і їхнє оформлення за допомогою штор-ниток, які додадуть кімнатному інтер'єру ніжності, оригінальності та сучасності. Вони чудово виглядатимуть на арочних вікнах кухні та міжкімнатних арок.

Арочні штори під індивідуальне замовлення

Підбираючи оригінальні арочні штори на замовлення, дизайнери радять не переборщити з вибором текстилю та декорування. Оскільки вони самі по собі виглядають оригінально та незвичайно, найкраще отримати попередньо цінні поради у справжніх фахівців, які працюють у нас, потім разом із ними визначиться з вибором та зробити замовлення. Ми у свою чергу гарантуємо вам стильність та дорожнечу нашого текстилю, дизайнерські послуги згідно з останніми модними тенденціями, швидке та якісне виконання, доставку арочні штори – пошиття у Києві, по всіх містах України.

Приклади штор на арку на замовлення

Замовити штори у нас у салоні – дуже просто!

1. Виїзд дизайнера чи візит до салону

2. Підбір матеріалів

3. Індивідуальний дизайн

4. Пошиття штор

5. Монтаж карнизів

6. Навіс готових виробів

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все