Французькі штори на замовлення (дизайн та пошиття)

штори на люверсах

Індивідуальне пошиття французьких штор на замовлення

Французькі штори є широкими тканинними полотнами, які декоруються у вигляді хвилеподібних складок. Їх особливість полягає в тому, що внизу такі штори стягуються спеціальними шнурами, які проходять крізь усю довжину полотна, незалежно від того, в якому стані вони будуть - у складеному або зібраному. Замовити французькі штори на будь-який смак, згідно з останніми модними тенденціями, можна в нашій галереї.

 

Різновиди французьких штор

Пошиття французьких штор нашими фахівцями можливе у двох варіантах:

  • Статичні – ті, які постійно залишаються в одному стані – не піднімаються та не зрушуються.
  • Підйомні – ті, що складаються за потреби за допомогою спеціального підйомного механізму. Вони є значно практичнішими у порівнянні з попередніми, оскільки легко регулюються у потрібне положення.

Французькі штори – стиль та оригінальність

Послугу з пошиття французьких штор на замовлення, надають наші фахівці, які підберуть саме той дизайн, який чудово впишеться у ваш інтер'єр, відповідно до певного типу приміщення (чи спальня чи офіс).

Насамперед такі штори будуть виглядати у приміщенні класичного стилю. Вони чудово поєднуються з іншими видами штор, наприклад, ламбрекенами, портьєрами, що спадають. Французькі штори чудово справляються з роллю доповнення до будь-яких завіс.

Щоб підібрати французькі штори для спальні або вітальні, наші фахівці швидше за все запропонують вам м'які, екологічні, однотонні тканини. Ідеальним варіантом для них буде атлас чи шовк. Не варто підбирати для цього виду штор тканини з малюнком. Оскільки вони загубляться у складках.

Для офісних приміщень, дизайнери порадять тканини більш зносостійкі, щільні, які не втратить привабливого зовнішнього вигляду навіть після численних прань.

Чому варто обирати саме французькі штори?

Безумовно, варто замовляти французькі штори, хоча б тому, що вони виглядають дуже дорого та елегантно! Цілком не випадково їх так часто можна зустріти в театрах, ресторанах, дорогих готелях, оскільки вони надають цим приміщенням урочистості та церемоніального вигляду.

Французькі штори на замовлення, що виконуються за допомогою наших фахівців, неодмінно розроблятимуться в ексклюзивному форматі, що ідеально підходить під стиль вашого приміщення.

Французькі штори – пошиття у Києві дизайнерами нашої галереї, нададуть вам можливість вибору між одним із двох способів кріплення:

  • На профільні карнизи, які мають спеціальні підйомні механізми.
  • На звичайний карниз спеціальними гачками чи затискачами.

Для того, щоб отримати якісні та оригінальні французькі штори на замовлення звертайтесь до нас! На заміну за вашу довіру ви отримаєте те, що неодмінно викликатиме захоплення у вас і ваших гостей, і навіть більше, ніж ви очікуєте!

Приклади французьких штор на замовлення

Замовити штори у нас у салоні – дуже просто!

1. Виїзд дизайнера чи візит до салону

2. Підбір матеріалів

3. Індивідуальний дизайн

4. Пошиття штор

5. Монтаж карнизів

6. Навіс готових виробів

 

Замовити виїзд дизайнера зі зразками тканин Безкоштовно!

Читати все