Ламінат під камінь

Немає в наявності

Переваги ламінату під камінь

В інтернет-магазині «Світ Підлоги та Декору» Великий попит мають матеріали з імітацією дерева, але останнім часом набирають оберти колекції під камінь. За своєю структурою продукція нічим не відрізняється від звичної класики, завдяки чому покриття варто підібрати як для дому, так і для офісу.

Переваги ламінату з імітацією під камінь:

  • 100% збіг малюнка, завдяки чому легко повторити гранітну, мармурову поверхню підлоги в інтер'єрі;
  • деякі виробники повторюють фактуру натурального каменю, що дозволяє досягти максимальної схожості;
  • моделі під камінь стійкі до високої вологості, мають підвищену міцність та зносостійкість;
  • на відміну від натурального каменю, ламінат теплий, завдяки чому по ньому можна ходити босоніж.

Кам'яний ламінат вибирають для кухні, ванної, їдальні. Дизайнери сміливо використовують такий варіант дизайну у вітальнях, холах, особистих кабінетах. Можна підібрати світлі та темні відтінки залежно від загальної концепції простору.

Де купити кам'яний ламінат в Україні?

Ламінат під мармур та інший натуральний камінь легко знайти в каталозі «Світ Підлоги та Декору». У колекції інтернет-магазину представлено вишукану добірку матеріалів для дизайнерського інтер'єру. Представлені бренди відповідають високим стандартам якості, безпеки та довговічності матеріалів для підлоги.

Ламінат під плитку в Україні рекомендований для комерційних та житлових приміщень. Це недорога альтернатива підлогам з натурального чи штучного каменю, кераміки. Зберігаючи красу матеріалів, ламінат залишається теплим покриттям, яке зручне для дому. У каталозі зібрані світлі, яскраві та темні відтінки з чіткою імітацією малюнка. Ціна на ламінат під камінь доступна всім клієнтам.

Читати все