Ламінат мультисмуговий

Мультисмуговий ламінат виділяється на тлі інших серій різноманітністю кольорів. Особливість матеріалу в тому, що на одній дошці багато смуг кількох відтінків та малюнків. Покриття нагадує мозаїку, яка сплітає дорогі породи дерева в одному полотні. Специфічне оформлення максимально точно імітує паркет. Такий багатобарвний ламінат перетворює приміщення, роблячи кімнату стильною та презентабельною. Яскраве виконання матеріалу здатне розбавити монохромні, мінімалістичні інтер'єри.

Чому варто купити мультисмуговий ламінат:

  • легко створити стильний та оригінальний інтер'єр;
  • великий вибір малюнків;
  • можливість поєднати в інтер'єрі кілька деревних відтінків;
  • стійке покриття, яке не втрачає колір, не стирається під час щоденних навантажень;
  • колекції 32 та 33 класу;
  • швидкий та легкий монтаж.

При виборі мультисмугового ламінату в Києві враховуйте колір меблів, освітлення приміщення та оформлення стін. Це допоможе зробити гармонійний простір, в якому елементи не конкуруватимуть один з одним, а лише доповнюватимуть. Для великих приміщень вибирайте колекції з великим малюнком. У маленьких віддавайте перевагу дрібним смужкам. Продумане розташування ліній вздовж стінок допоможе візуально розширити простір.

В інтернет-магазині ламінату представлені серії з 32 та 33 класом навантаження. Можна підібрати багатобарвний ламінат на будинки з товщиною 8 мм, такий варіант буде дешевше. Для офісів варто купити ламінат 12 мм, він прослужить довше та збереже презентабельний зовнішній вигляд.

Читати все